Меморіал Ернеста Юста: перша пермога "Скали"

09 лютого 12:25
Переглядів: 125
скала

8 лютого 2014 року моршинська «Скала» провела дебютний матч групового турніру у рамках ювілейного XV Меморіалу заслуженого тренера України Ернеста Юста у підгрупі №6 проти ФК «Підбуж», що представляє смт. Підбуж Дрогобицького району Львівської області, та здобула вольову перемогу проти команди, що за підсумками сезону 2013 року посіла 4 місце в першості Дрогобицького району серед команд прем`єр-ліги.

«Скала U-19» (Моршин) – ФК «Підбуж» (смт. Підбуж) – 3:2 (0:2)

8 лютого 2014 року. 14 год. с. Довге. Навчально-тренувальна база ФК «Скала». Арбітр: Володимир Міняйло (Львів. Асистенти арбітра: Петро Грева (Львів) та Василь Більський (Миколаїв). Делегат ФФЛО: Степан Понайда (Львів).

«Скала U-19» (1-й тайм): Денис Рильський, Петро Стасюк, Олег Дмитренко-к., Юрій Антонів, Дімітрі Пачкорія, Станіслав Катана, Ігор Прокурор, Назар Кміть, Андрій Ковальчук,  Володимир Пришнівський, Василь Цюцюра.

«Скала U-19» (2-й тайм): Роман Данкович, Андрій Маляренко, Едуард Мись, Василь Берест, Вадим Могилецький (Олег Домальчук, 70 хв.), Станіслав Гончарук (Ігор Нистирюк, 70), Максим Гармаш (Руслан Гнатів, 70 хв.),  Святослав Козловський, Семен Бродський, Олег Квич, Віталій Лазаренко.

Голи у «Скали»:  Святослав Козловський (62, 63), Віталій Лазаренко (90).

Цьогоріч загалом участь у Меморіалі Ернеста Юста беруть 28 команд. На попередньому етапі команди розподілено на сім груп – по чотири у кожному квартеті. Ігри в групах триватимуть до 22 лютого. По два переможці, а також дві кращі команди з тих, що займуть третє місце у своїх квартетах, продовжать боротьбу за почесний трофей в іграх плей-оф.

Матчі 1/8 фіналу відбудуться 1-го та 2-го березня. Чвертьфінали заплановано на 8-е і 9-е березня. Півфінальні поєдинки пройдуть 16-го березня, а фінальний матч заплановано на 23-є березня.

На матч 1-го туру попереднього етапу ювілейного XV традиційного зимового турніру, присвяченого пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юстапроти ФК «Підбуж», як і на попередній контрольний проти іншої аматорської команди з Львівщини – ФК «Лапаївка», що відбувався 4 лютого, «Скалу» готував спортивний директор Олег Гупка, оскільки головний тренер «малиново-зелених» Володимир Книш у ці дні все ще перебуває у відрядженні і повернеться в розташування клубу 10 лютого.

Матч проти ФК «Підбуж» стрияни провели двома складами. На перший тайм вийшов основний склад. І як не дивно, провалив гру. Гравці «Скали» вийшли без відповідного настрою, очевидно вважаючи, що перемога їм дасться легкою ціною. І за свою самовпевненість вони були покарані. Дві грубі помилки в лінії захисту призвели до взяття воріт на 11 та 33 хвилинах. Такої безвольної гри я особисто давно не бачив. За винятком одного моменту, коли за рахунку – 0:1 арбітр не призначив пенальті у ворота команди з Дрогобиччини, після того як голкіпер у межах штрафного майданчику збив Ігоря Прокурора, й згадати нічого.

Після перерви, коли на полі вийшли гравці умовно молодіжного складу, картина на полі різко змінилася. Молодь «Скали» показала старшим партнерам як треба настроюватись на гру. Величезне бажання, підкреслене відповідним вишколом, принесло результат. У другому таймі господарі провели у ворота суперника три «сухі» м`ячі. Перший гол було проведено на 62 хвилині. Масована атака «скали» завершилася точною подачею з правого флангу у виконанні Вадима Моглецького, який залікувавши травму, вперше зявився на полі. Першим на неї відгукнувся Святослав Козловський – 1:2. Не минуло й двох хвилин, як нападник «Скали» вдруге відзначився у воротах ФК «Підбуж». Цей гол повністю заслуга Святослава, який самотужки обікрав захисника, вийшов на ударну позицію і влучно поцілив у правий нижній кут – 2:2. Молодь «Скали» продовжувала наполегливо шукати шляхи до третього взяття воріт. Гості ледве стримували атакувальний порив господарів, частенько при цьому затягуючи час. І все ж, коли спливала остання хвилина основного часу, Руслан Гнатів діагональною передачею з лівого флангу знайшов у центрі штрафного майданчика Віталія Лазаренка, який одним дотиком звільнився від опіки захисника і бездоганно поклав смугастого у кут воріт, принісши своїй команді вольову перемогу.

Тепер про розташування гравців «Скали» на полі. З перших хвилин місце у воротах посів Денис Рильський. У центрі захисту діяли Олег Дмитренко та Юрій Антонів. Міце на флангах оборони зайняли: ліворуч – Дімітрі Пачкорія та праворуч – Петро Стасюк. Лінію півзахисту склали: опорники – Станіслав Катана та Назар Кміть. Атакувальні флангові півзахисники: Володимир Пришнівський – справа, Андрій Ковальчук – зліва. Місце під нападником посів Ігор Прокурор. І на вістрі атаки діяв  Василь Цюцюра.

Після перерви місце у воротах посів Роман Данкович. Лінія захисту: Вадим Могилецький – праворуч, Андрій Маляренко – ліворуч. Центральні оборонці: Едуард Мись та Василь Берест. Лінію півзахисту склали: опорники – Семен Бродський та потенційний новачок Станіслав Гончарук (27.11.1988 р.н.), який у сезоні 2010/2011 вже виступав за «Скалу», провівши 13 матчів. Атакувальні флангові півзахисники: Олег Квич – справа, Максим Гармаш – зліва. Місце під нападником було за Святославом Козловським. І наконечником атак був Віталій Лазаренко.

Все ще не відновились Леван Арвеладзе та Дмитро Скакун. Через травму, отриману 4 лютого проти ФК «Лапаївка» приблизно на два тижні вибув й Ігор Коцюмака.

У іншому матчі групи ФК «Новошичі» впевнено переміг СКК «Пісочна» - 3:1. Наступний матч у рамках Меморіалу Ернеста Юста «Скала» проведе 15 лютого проти іншої команди з Дрогобиччини – ФК «Новошичі». Початок – о 14 годині. Гра відбудеться у с. Довге на полі навчально-тренувальної бази ФК «Скала». А за день до цього, 14 лютого, там же основний склад стрийської «Скали» зустрінеться з молодіжним складом луцької «Волині». Початок – 0 13 годині.