Меморіал Ернеста Юста: "Скала" - неочікувана осічка

16 березня 21:57
Переглядів: 188
Скала

15 березня моршинська «Скала» на полі навчально-тренувальної бази ФК «Скала» в с. Довгому провела матч 1/4 фіналу проти ФК «Гірник» (Соснівка), що торік фінішував на 3-му місці в обласній першості серед команд Прем`єр-Ліги, поступившись лише двома очками срібному призеру - ФК «Миколаїв».

«Скала» (Моршин) – «Гірник» (Соснівка) – 0:2 (0:0)

15 березня 2014 р. 14 год. с. Довге. Навчально-тренувальна база ФК «Скала». Арбітр: Любомир Харко (Львівська обл.). Асистенти арбітра: Володимир Міняйло (Львів) та Олег Притула (Львівська обл.).

«Скала»: Роман Данкович (Денис Рильський, 46), Петро Стасюк, Євген Аксінін, Юрій Антонів, Ігор Коцюмака (Дімітрі Пачкорія, 61, Станіслав Катана, Ігор Прокурор, Леван Арвеладзе (Святослав Козловський, 66), Назар Кміть (Володимир Пришнівський, 46), Станіслав Гончарук (Віталій Лазаренко, 46), Андрій Ковальчук (Олег Квич, 61).

Це був останній з чвертьфінальних поєдинків Меморіалу одного з найуспішніших тренерів в історії львівських «Карпат» Ернеста Юста. Першим півфіналістом Меморіалу Ернеста Юста став винниківський «Рух». Винниківчани завдяки двом голам наприкінці кожного з таймів здолали ФК «Лапаївку» - 2:0. Окрім «Руху», до півфіналів також пробилися СКК «Демня» та ФК «Миколаїв».

Матч розпочався з атак господарів і вже в дебюті зустрічі двічі міг відзначитися Андрій Ковальчук, який нещодавно залікував травму і вперше вийшов у стартовому складі. Спочатку, на 2-й хвилині Ковальчук пробив поруч з правою «дев`яткою» після того, як Прокурор зліва навісив на дальню стійку на Гончарука, який скинув під удар Андрієві. А ще через кілька хвилин Ковальчук не влучив у ворота після чудової навісної передачі Ігоря Коцюмаки, хоча до воріт було метрів три-чотири.

А потім поступово гра «Скали» втратила свої барви і гості заграли впевненіше і почали загрожувати воротам господарів.

Вирішальними стали перші хвилини другого тайму. Ледь розпочалася друга 45-хвилинка, як арбітр призначив пенальті, угледівши небезпечну гру у виконанні Євгена Аксініна. Футбольний вирок влучно виконав Микола Задорожний. Не минуло й п`яти хвилин, як чергова помилка на правому фланзі захисту «Скали» призвела до другого взяття воріт.

«Скала» спробувала врятувати гру, однак того дня на перемогу господарі не награли. Можливо, вдалася взнаки відсутність головного тренера Володимира Книша, у якого  напередодні піднялася температура. Відчувалася й відсутність накращого бомбардира команди Василя Цюцюри, який травмувався на тренуванні. Але якби там не було, до наступного етапу змагань вийшов «Гірник».