Меморіал Ернеста Юста: "Скала" продовжує переможну ходу

23 лютого 18:23
Переглядів: 96
ФК Скала Стрий

На футбольних полях Львівщини підходить до завершення груповий турнір традиційного 16-го за ліком зимового турніру, присвяченого пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юста. Серед 16-ти команд-учасниць турніру, які пройшли до стадії 1/8 фіналу і два представники ФК «Скала» – колектив 19-річних вихованців Академії футболу та друголіговий колектив, які зі стовідсотковим показником перемогли в усіх матчах своїх груп.

«Скала» (Стрий) – «Карєр» (Торчиновичі) – 2:0 (1:0)

22 лютого 2015 року. 12 год. с. Довге. Навчально-тренувальна база ФК «Скала». 5 градусів. Арбітр: Юрій Карп`як (Львів). Асистенти арбітра: Михайло Савка (Львів) та Юрій Ковальчук (Львів).

«Скала»: 89. Денис Завгородний (1. Олег Білик, 75), 15. Петро Стасюк, 5. Тарас Максимович (3. Олег Соловйов, 70), 22. Юрій Антонів-к. (9. Віталій Лазаренко, 46), 16. Ігор Коцюмака (88. Роман Ботвинник, 46), 23. Михайло Березовий, 77. Віталій Рябушко (35. Назар Кміть, 56),  11. Володимир Пришнівський (8. Владислав Клименко, 46), 7. Дмитро Скакун, 14. Василь Цюцюра, 18. Андрій Кохман.

Головний тренер – Василь Малик.

Голи: Андрій Кохман (13), Василь Цюцюра (49).

Завершальний третій поєдинок в групі «8» Меморіалу Ернеста Юста стрийська «Скала» провела проти амбітної команди зі Старосамбірського району – «Кар`єра» з Торчиновичів, який цьогоріч виступатиме у прем`єр-лізі чемпіонату Львівської області. Цей матч завершився, як і два попередніх за участю команди Василя Малика, упевненою перемогою «малиново-зелених». Цього разу для перемоги вистачило двох голів, забитих на початках кожного з таймів.

Вже перші хвилини не віщували гостям нічого втішного. Значно вищі за класом і мобільніші гравці «Скали» почали «розривати» оборону суперника, а тим не залишалося нічого іншого, як порушувати правила. І якби був більш принциповим арбітр матчу Юрій Карпяк, то «Кар’єр» догравав матч у меншості не з 23-ї хвилини, а значно раніше. Особливо діставалося Василеві Цюцюрі та Володі Пришнівському. А відкрив рахунок у цьому матчі нападник господарів Андрій Кохман, отримавши передачу на підступах до штрафного майданчика і ювелірним за точністю ударом у лівий нижній кут. Знаєте, особливо приємно за цей гол Андрія, який дещо був втратив бомбардирські якості і хочеться вірити, що це взяття воріт допоможе цьому безумовно талановитому гравцеві отримати впевненість і в подальшому регулярно вражати ворота суперників «Скали».

І в подальшому гра точилася практично на одній половині поля. Однак забити вдалося лише ще одного разу. Щоправда на 29-й хвилині після прострілу Скакуна з лівого флангу, головою переправив круглого у сітку Василь Цюцюра, однак арбітр цей гол чомусь не зарахував. Однак на 49-й хвилині вже ніщо не завадило найкращому бомбардиру «Скали» відзначитися вдруге. Після цього гра втратила будь-яку інтригу. «Скала» диктувала свої умови, однак голів більше ми не побачили.

Поразка від «Скали» залишила за бортом змагань команду зі Старосамбірського району, адже в іншому матчі цієї групи ФК «Старий Кропивник» впевнено переграв «Стебник» - 6:1 і вслід за командою Василя Малика вийшов до 1/8 фіналу Меморіалу Ернеста Юста.

Наступний матч у рамках підготовки до весняної частини змаань у другій лізі «Скала» проведе у четвер, 26 лютого проти першолігової тернопільської «Ниви»Початок гри, яка відбудеться на полі НТБ ФК «Скала» в с. Довгому, о 12 годині.