Меморіал Ернеста Юста: "Скала" U-19 розпочинає з розгромної перемоги

01 лютого 22:42
Переглядів: 225
карпати скала

31 січня 2015 року моршинська «Скала» U-19 провела дебютний матч групового турніру у рамках XVI Меморіалу заслуженого тренера України Ернеста Юста у підгрупі №7 проти ФК «Новошичі», який торік став переможцем Дрогобицького району Львівської області серед команд прем`єр-ліги.

«Скала U-19» (Моршин) – ФК «Новошичі» (Новошичі) – 6:1 (2:1)

31 січня 2015 року. 10 год.30 хв.  с. Довге. Навчально-тренувальна база ФК «Скала». Похмуро. 0 градусів. Арбітр: Юрій Суряк (Львів). Асистенти арбітра: Ярослав Леськів (Миколаїв) та Остап Петріца (Миколаїв).

«Скала U-19»: 55. Ігор Фіяло (1. Олег Білик, 82), 5. Назар Стасишин (15. Юрій Воробець, 46), 33. Володимир Заїменко (3. Арсен Прокопович, 75), 4. Віталій Заторський, 7. Олег Домальчук, 17. Андрій Маляренко (21. Віталій Андрущишин, 75), 8. Ігор Нистирюк (22. Сергій Мельник, 75), 77. Павло Тищук (14. Святослав Мельник, 75), 25. Микола Хахула (88. Євген Заїченко, 46), 10. Богдан Іванченко (29. Дмитро Заїкин, 46), 9. Олег Квич (27. Микита Корчемкін, 46).

Старший тренер: Павло Кікоть.

Голи у «Скали»:  Ігор Нистирюк (2), Олег Квич (35-пен.), Павло Тищук (65), Дмитро Заїкин (67), Сергій Мельник (80), Микита Корчемкін (85).

Цьогоріч загалом участь у Меморіалі Ернеста Юста візьмуть 32 команди. На попередньому етапі команди розподілено на вісім груп – по чотири у кожному квартеті. Ігри в групах триватимуть до 28 лютого. По два переможці продовжать боротьбу за почесний трофей в іграх плей-оф. Матчі 1/8 фіналу відбудуться 28 лютого та 1-го березня. Чвертьфінали заплановано на 7-е і 8-е березня. Півфінальні поєдинки пройдуть 11-го березня, а фінальний матч заплановано на 15-те березня.

Про звітний матч загалом можна сказати, що на полі була лише одна команда. Вже з перших хвилин поєдинку команда Павла Кікотя заволоділа ігровою та територіальною перевагою і не випускала їх до кінця поєдинку. І як результат, шість голів у ворота чемпіона Дрогобицького району. Хоча могло й бути значно більше. Розпочав розгром суперника Ігор Нистирюк, який вже на 2-й хвилині, скориставшись передачею Андрія Маляренка, влучно пробив у лівий нижній кут метрів з 16-ти. Щоправда, «Новошичі» досить несподівано відігралися. Гравець команди з Дрогобиччини несподівано вистрелив з правого кута і смугастий залетів за комірець воротареві «Скали». Це був перший і як показали подальші події останній удар у напрямку воріт Ігоря Фіяла та Олега Білика, який вийшов на заміну на 82-й хвилині. Мені одразу пригадався матч цих команд у минулорічному розіграші Меморіау Ернеста Юста, який відбувався 15 лютого 2014 року і закінчився також з різницею у п`ять голів на користь «Скали». Так от тоді гості також продемонстрували стовідсоткову реалізацію: вони тричі пробивали у ворота господарів, і смугастий тричі залітав у ворота «малиново-зелених». А сама гра тоді завершилася з рахунком – 8:3.

Вдруге вдалося взяти ворота ФК «Новошичі» на 35-й хвилині, коли захисники не за правилами атакували Олега Квича, а оскільки порушення відбулося в межах штрафного майданчику, то арбітр матчу Юрій Суряк вказав на 11-метрову позначку. Футбольний вирок реалізував сам потерпілий.

А після перерви 19-річні гравці «Скали» провели ще чотири «сухі» голи. Причому м`ячі були на всі смаки.

Тепер про розташування гравців «Скали» на полі. З перших хвилин місце у воротах посів Ігор Фіяло. У центрі захисту діяли Володимир Заїменко та Віталій Заторський. Міце на флангах оборони зайняли: ліворуч – Олег Домальчук та праворуч – Назар Стасишин. Лінію півзахисту склали: опорники – Андрій Маляренко та потенційний новачок Павло Тищук, який торік виступав за ужгородську «Говерлу» у чемпіонаті України U-19. Атакувальні флангові півзахисники: Богдан Іванченко – справа, Ігор Нистирюк – зліва. Місце під нападником посів ще один новачок – Микола Хахула, канадієць українського походження, який напередодні від'їзду в Україну грав за команду «Атомік Селектс» (Торонто). І на вістрі атаки діяв  Олег Квич.

Якщо ж говорити про перше побачення з потенційними новачками, то і Тищук і особливо Хахула відіграли дуже корисно. Обидва впевнено поводяться з м`ячем, можуть виконати нестандартну передачу. Словом, зарекомендували себе наразі з найкращого боку.  Через застуду матч пропускали Едуард Мись, Дмитро Баранов та Дмитро Товстоп`ят.

Наступний матч у рамках Меморіалу Ернеста Юста «Скала» проведе 7 лютого проти ФК  «Ходорів», якого організатори змагань включили до групи «7» замість ФК «Хімік» (Новий Розділ). Початок – о 14 годині. Гра відбудеться у с. Довге на полі навчально-тренувальної бази ФК «Скала».