Меморіал Ернеста Юста: "Скала" виходить до чвертьфіналу

02 березня 22:35
Переглядів: 243
Скала

22 лютого «Скала» мала провести заключний матч групового турніру у рамках ювілейного XV Меморіалу заслуженого тренера України Ернеста Юста у підгрупі №6 проти СКК «Пісочна», який торік фінішував на 5 місці першості Львівської області серед команд групи «Б» першої ліги. Однак напередодні матчу організатори змагань – Федерація футболу Львівської області – повідомила, що команда з Миколаївщини вирішила знятися зі змагань.

Тому «Скалі» присудили технічну перемогу – 3:0. В іншому заключному матчі 6-ої групи ФК «Підбуж» переміг ФК «Новошичі» - 2:1 і посів друге місце. Після цього, підсумкова турнірна таблиця групи «6» набула такого вигляду:

0

2 березня моршинська «Скала» на полі навчально-тренувальної бази ФК «Скала» в с. Довгому провела матч 1/8 фіналу проти ФК «Гетьман» (Щирець), що торік фінішував на 8-му місці в обласній першості серед команд другої ліги (група «Б»).

«Скала» (Моршин) – ФК «Гетьман» (Щирець) – 4:1 (2:0)

15 лютого 2014 року. 14 год. 4 градуси. с. Довге. Навчально-тренувальна база ФК «Скала». Арбітр: Роман Брандибура (Новий Розділ).Асистенти арбітра: Ігор Кахнич, Ярослав Леськів (обидва – Миколаїв).

«Скала»: Денис Рильський (Роман Данкович, 46), Вадим Могилецький, Віталій Заторський, Василь Берест, Едуард Мись, Ігор Нистирюк, Євген Заїченко (Назар Стасишин, 61), Максим Гармаш, Олег Домальчук (Роман Павелчак, 60), Семен Бродський, Святослав Козловський (Дімітрі Пачкорія, 46).

Тренер – Василь Меллеш.

Голи у «Скали»:  Семен Бродський (10), Василь Берест (28), Вадим Могилецький (59), Максим Гармаш (81).

Матч проти команди з Пустомитівського району пройшов за повної переваги підопічних Василя Меллеша. Молоді гравці моршинської команди мали відчутну перевагу впродовж усього матчу, яку втілили у чотири забиті м`ячі (по два – у кожному з таймів). А скільки ще було не використаних моментів! Гості ж за всі 90 з гаком хвилини завдали лише один удар у площину воріт, який, до того ж виявився результативним. Як не пригадати попередній матч в рамках Меморіалу Ернеста Юста проти команди ФК «Новошичі». Там також суперник завдав лише три удари у площину воріт, і всі три стали результативними…

Розпочав розгром «Гетьмана» Семен Бродський, який на 10-й хвилині отримав довгу розрізну передачу від Ігоря Нистирюка на правому фланзі. Семен змістився у центр і чудовим ударом з лівої у правий верхній кут увігнав шкіряного у сітку – 1:0.

Другий гол уболівальники побачили на 28-й хвилині. На лівому фланзі не за правилами обійшлися з лівим захисником Віталієм Заторським. Максим Гармаш м`яко навісив у центр штрафного майданчика, де найвищий за зростом у складі «Скали» Василь Берест головою подвоїв рахунок. З таким рахунокм команди й пішли на перерву.

Ледь розпочався другий тайм, як гостям вдалася контратака, що й призвела до взяття воріт Романа Данковича. Нападник команди з Щирця опинився віч-на-віч з голкіпером і пробив повз нього. Однак не минуло й десяти хвилин, як Вадим Могилецький, що після перерви став виконувати функції нападника, знаходячись у центральній зоні штрафного майданчика зробив рахунок – 3:1.

Не можемо обминути увагою й рейд на 80-й хвилині правого захисника Назара Стасишина, який того дня разом із колегами по «Скалі» U-17 Віталієм Заторським, Євгеном Заїченком та Романом Павелчаком, вперше спробували пороху дорослого футболу. І треба зауважити, що впоралися вони майже на відмінно! Так ось в цьому епізоді Стасишин, отримавши смугастого на своїй правій бровці, на високій швидкості втік одразу від трьох візаві і зробив націлену передачу під удар Могилецькому, однак у Вадима удар не вийшов, а другу спробу вже у виконанні Максима Гармаша ліквідував з порожніх воріт захисник «Гетьмана».

І все ж вже через хвилину і Могилецький і Гармаш реабілітувалися за попередній епізод. Перший прострілив з флангу, а Гармаш в один дотик поставив остаточну крапку у цій зустрічі – 4:1.

Наступний матч 1/4 фіналу у рамках Меморіалу Ернеста Юста «Скала» проведе орієнтовно у неділю, 9 березня. Суперник визначиться після жеребкування.