Меморіал Юста-2017: "Карпати" U-19 – ФОК "Городок" – 4:2

06 лютого 11:00
Переглядів: 96
юст

Заявки на участь у традиційному, вже 18-му за ліком футбольному турнірі пам’яті легендарного тренера львівських «Карпат» Ернеста Юста подали 60 команд – найбільша кількість учасників за всю історію проведення турніру. ФК «Карпати», традиційно для останніх років, представляють три колективи: юніорська команда «Карпати» U-19, а також найстарші вихованці клубної Академії футболу та СДЮШОР – «УФК-Карпати» U-17 і СДЮШОР «Карпати» U-17 відповідно.

Останніми з трьох колективів ФК «Карпати» вступили у боротьбу за почесний трофей «Карпати» U-19. У своєму стартовому поєдинку підопічні Романа Толочка і Олега Гараса зустрілися з ФОК «Городок».

Звітну зустріч «зелено-білі» юніори провели в такому складі: Ющишин (Кучерявий, 46), Білий Оприск, Дерман, Діма, Пиріг, Валенко, Шарабура (Пецків, 46), Ременюк (Боднар, 46), Микитин, Кос.

Грати командам довелося в непростих погодних умовах – до прохолодного повітря додався дощ, який супроводжував поєдинок усі 90 хвилин. Та найбільшою головною біллю для тренерів нашої команди стала не погода, а кадрові проблеми. У розпорядженні наставників юніорської команди було на гру лише 14 футболістів, включаючи двох воротарів. Справа в тому, що п’ятеро гравців знаходяться зараз у таборі молодіжної команди клубу, яка проводить у ці дні тренувальний збір в Туреччині. Окрім них, не могли допомогти партнерам у сьогоднішній грі й Клим, Донцов та Січ. Перший простудився, у другого – травма, а третій ніяк не може позбутися проблем зі здоров’ям уже кілька місяців.

Та незважаючи на кадрові проблеми, карпатівці-юніори розпочали першу гру Меморіалу Ернеста Юста навіть зовсім не погано. Достатньо сказати, що до середини першого тайму вони вигравали з більше, ніж комфортним рахунком – цифри 3:0 говорять самі за себе.

Перший м’яч було забито уже на 5-й хвилині зустрічі. Прийнявши м’яч за межами штрафного майданчика, Валенко другим дотиком поцілив у нижній кут воріт. Постріл вийшов настільки влучним, що у голкіпера «Городка» не було жодних шансів врятувати свою команду від неприємностей.

На другий гол так само довго чекати не довелося. Прудконогий Микитин немов ракета пронісся по лівому флангу і виконав простріл, на який відгукнувся Кос. Центрфорвард, зігравши на випередження, був першим на м’ячі, у дотик переправивши його до сітки.

А підсумок першої 45-хвилинки зустрічі підвів Шарабура. Під час затяжної атаки «зелено-білих» у штрафному майданчику «Городка» виникла суматора. У даній ситуації найкраще серед гравців обох команд розібрався саме Шарабура – знайшовши момент, він миттєво пробив у ближній кут.

Треба сказати, що карпатівці грають на Меморіалі Ернеста Юста на фоні серйозних навантажень – команда щодня, без вихідних, проводить по два тренування. Зрозуміло, що це не може не позначатися на діях «левів». От і в звітній грі у другому таймі «зелено-білим» трохи бракувало свіжості. А головне, почалися помилки в обороні. Одна з них, на 60-й хвилині, призвела до того, що «Городок» відіграв один м’яч. Під час затяжної атаки суперника наші хлопці спочатку дозволили нанести прицільний удар по воротах. На щастя, круглий прийняла на себе поперечина. Але цей епізод не став уроком для карпатівців, які дозволили суперникам добити м’яча до сітки – 3:1.

А на 71-й хвилині «Городок» взагалі повернув інтригу в матчі. І знову в обороні «Карпати» зіграли, що називається, гірше не придумаєш. При подачі кутового на дальню стійку там був тільки один гравець «Городка», якого наші футболісти з незрозумілих причин не взяли під контроль. Тож рахунок став мінімальним – 3:2.

Кінцівка гри, таким чином, цілком могла стати валідольною. Та на 83-й хвилині підопічні Романа Толочка і Олега Гараса зуміли забити свій четвертий м’яч і тим самим зняли фактично усі питання щодо долі зустрічі. Останню гольову атаку в матчі розпочав Микитин, який стрімко пройшов по правому флангу і виконав силовий простріл. Захисник «Городка» намагався перервати політ м’яча, але зробив це не надто вдало: круглий від нього відлетів на Боднара і той вмить переправив шкіряну сферу до сітки – 4:2 на користь «Карпат» U-19.