Меморіал Юста-2017: "Карпати" U-19 – СФК "Кордія-Муроване" – 4:1

13 лютого 09:26
Переглядів: 99
Ернест Юст

Юніорська команда «Карпат» в рамках підготовки до весняної частини першості України U-19 зіграла свій другий поєдинок групового етапу на традиційному, вже 18-му за ліком футбольному турнірі пам’яті легендарного тренера львівських «Карпат» Ернеста Юста. Після перемоги тиждень тому над ФОК «Городок» з рахунком 4:2, сьогодні підопічні Романа Толочка і Олега Гараса зустрілися з СФК «Кордія-Муроване». І знову у ворота суперника «леви» забили чотири голи. У свої ж пропустили тільки один. Тож друга перемога, цього разу з рахунком 4:1.

Звітну зустріч «Карпати» U-19 провели в такому складі: Ющишин (Кучерявий, 46), Білий, Дерман, Діма (Клим, 60), Оприск, Пиріг (Боднар, 46), Валенко, Шарабура, Ременюк, Микитин, Кос (Пецків, 46).

Як і попередній поєдинок з ФОК «Городок», що відбувся рівно тиждень тому так само на штучному полі Академії футболу ФК «Карпати», сьогоднішню гру 19-річні «леви» проводили на фоні серйозних фізичних навантажень – команда щодня проводить по два тренування, які в значній мірі скеровані на формування функціональної готовності. Тим не менше, уже в першому таймі підопічні Романа Толочка і Олега Гараса практично вирішили питання долі матчу, забивши чотири «сухих» м’ячі у ворота СФК «Кордія-Муроване».

Карпатівці з перших хвилин поєдинку почали не на словах, а на ділі доводити, що вони не тільки номінально є господарями поля, а й фактично. Рахунок у грі було відкрито доволі швидко, уже на 12-й хвилині. Атака «зелено-білих» лівим флангом завершилася прострілом від Ременюка в центр штрафного майданчика. Першим на м’ячі був центрфорвард нашої команди Кос, який першим дотиком влучно пробив по цілі.

З другим взяттям воріт суперника юні «леви» також не забарилися і вже на 20-й хвилині рахунок став 2:0. Другий м’яч господарі забили з 11-метрової позначки. І знову в епіцентрі подій були Ременяк та Кос. Останній після вкидання ауту на лівому фланзі прийняв м’яча і змусив захисника сфолити. Гравець СФК «Кордія-Муроване», намагаючись відібрати м’яч, не знайшов нічого кращого, як потягнути центрфорварда карпатівців за футболку. Арбітр без найменших роздумів вказав на точку. Вирок судді бездоганно виконав Ременяк.

У другій половині першого тайму «Карпати» U-19 забили ще двічі. На 29-й хвилині «зелено-білі» розіграли багатоходову комбінацію по центру. У її завершальній фазі м’яч отримав Шарабура, який змістися трохи правіше середини. Атакувальний півзахисник взяв на себе відповідальність за епізод і з-за меж карного майданчика наніс удар про цілі – за мить шкіряна сфера затріпотіла у сітці. А на 41-й хвилині з якнайкращої сторони проявив себе уже Валенко. Підхопивши круглого в середині поля, він по ходу обіграв трьох гравців СФК «Кордія-Муроване» і своєчасно катнув м’яча в штрафний майданчик під удар Ременюку, який з лівого крила атаки увірвався в карну зону і вчетверте змусив капітулювати голкіпера та оборону гостей. 4:0 на користь «левів» – за такого рахунку команди пішли на перепочинок.

У перерві тренери «зелено-білих» провели три заміни. Одразу скажемо, що вони не тільки не підсилили гру команди, а в певній мірі й «посприяли» тому, що дії карпатівців стали у другій 45-хвилинці на порядок менш ефективними. Кудись зникла злагодженість у колективній грі, як наслідок, не було й гостроти. Одним словом, це була вже інша команда, у порівнянні з тою, яку глядачі бачили в першому таймі. Тож цілком логічно, що друга половина зустрічі для «зелено-білих» пройшла, що називається, на сухо. Більше того, карпатівці мало того, що самі голів у другому таймі не забили, так вони ще й дозволили команді з Мурованого «розмочити» рахунок. На 75-й хвилині Ременюк порушив правила проти суперника у межах власного штрафного майданчика і арбітр вдруге у грі вказав на 11-метрову позначку – цього разу він призначив пенальті у ворота господарів. Кучерявий, який у перерві замінив у рамці Ющишина, відбити удар з точки не зумів. Тож фінальний свисток зафіксував перемогу «Карпат» U-19 з рахунком 4:1.

Набравши шість очок у двох іграх, підопічні Романа Толочка і Олега Гараса фактично забезпечили собі місце у 1/16 фіналу ХVIII Меморіалу Ернеста Юста. Але перед першою грою плей-оф вони ще зіграють третій, заключний поєдинок групового етапу. Рівно за тиждень, у неділю, 19-го лютого, на штучному полі клубної Академії футболу 19-річні «леви» поміряються силами з ФК «Тернопіль».