Меморіал Юста-2017: Команди ФК "Карпати" отримали суперників

23 січня 19:15
Переглядів: 862
юст
На футбольних полях Львівщини стартує попередній етап традиційного, вже 18-го за ліком футбольного турніру пам’яті легендарного тренера львівських «Карпат» Ернеста Юста, під керівництвом якого «зелено-білі леви» в 1969 році завоювали Кубок СРСР, а за рік вибороли путівку до Вищої ліги союзного чемпіонату. 
 
Заявки на участь подали 56 команд – найбільша кількість учасників за всю історію проведення турніру. ФК «Карпати» будуть представляти три колективи: юніорська команда «Карпати» U-19, а також найстарші вихованці клубної Академії футболу та СДЮШОР – «УФК-Карпати» U-17 і СДЮШОР «Карпати» U-17 відповідно.
 
Наразі стали відомими суперники «зелено-білих левів» на першому етапі боротьби за почесний трофей. Зокрема, юніорська команда «Карпати» U-19 гратиме в 11-й групі, де також змагатимуться «Юність» (Гійче), «Сокіл» (Борщовичі) і «Фенікс-Стефано-2» (Підмонастир). 
 
Одні з наймолодших учасників Меморіалу Ернеста Юста, 17-річні вихованці Академії футболу «УФК-Карпати» у суперники по 3-й групі отримали «Гірник» (Соснівка), «Карпати» (Кам’янка-Бузька) та «Босота» (Чорнушовичі).
 
Одноліткам «академіків» зі СДЮШОР «Карпати» в 7-й групі протистоятимуть «Гірник» (Новояворівськ), «Карпати» (Старе Село) і ФК «Замок»
 
Згідно з Регламентом, по завершенні матчів у групах визначаться 32 учасника плей-оф. До 1/16 фіналу вийдуть по два переможці кожного з 14-ти квартетів та чотири кращі команд серед тих, хто займе у групах третє місце.  
 
ХVIII Меморіалі Ернеста Юста-2017
 
ПОПЕРЕДНІЙ ГРУПОВИЙ ЕТАП
 
Група «1»
  • «Рух» Винники
  • «Богун» Броди
  • «Сокіл» Ямпіль
  • «Легінь» Брюховичі
Група «2»
  • СКК «Демня»
  • «Нива» Тернопіль
  • «Сокіл» Сокільники
  • ФК «Руданці»
Група «3»
  • «Гірник» Соснівка
  • «УФК-Карпати» U-17 Львів
  • «Карпати» Кам’янка-Бузька
  • «Босота» Чорнушовичі
Група «4»
  • «Кар’єр» Торчиновичі
  • «Опір» U-17 Львів
  • «Нива» Дубляни
  • «Рух-2» Винники
Група «5»
  • ФК «Миколаїв»
  • «Енергетик» Добротвір
  • «Сокіл» Великі Глібовичі
  • ФК «Запитів»
Група «6»
  • «Погонь» Львів
  •  «Опір» U-19 Львів
  • «Львів Юнайтед» 
  • «Галичина» Великий Дорошів
Група «7»
  • «Гірник» Новояворівськ
  • СДЮШОР «Карпати» U-17 Львів
  • «Карпати» Старе Село
  • ФК «Замок»
Група «8»
  • «Юність» Верхня Білка
  • «Волинь» U-19 Луцьк
  • ФК «Львів» U-17
  • ФК «Ясени» Ясниська
Група «9»
  • «Фенікс-Стефано» Підмонастир
  • «Нива» Теребовля
  • «Лео-Кераміка» Неділиська
  • ФК «Топорів»
Група «10»
  • ФК «Львів»
  • «Локомотив» Рава-Руська
  • «Корона» Львів
  • ФК «Дубляни»
Група «11»
  • «Карпати» U-19 Львів
  • «Юність» Гійче
  • «Сокіл» Борщовичі
  • «Фенікс-Стефано-2» Підмонастир
Група «12»
  • ФК «Мостиська»
  • «Прикарпаття» Старий Самбір
  • «Леоні» Нежухів
  • ФК «Щирець-Гетьман»
Група «13»
  • «Скала» U-19 Моршин
  • «Кохавинка» Гніздичів
  • «Карпати» Кути
  • СКК «Пісочна»
Група «14»
  • ФК «Новошичі»
  • ФК «Стебник»
  • ФК «Старий Кропивник»
  • «Скала» U -17 Моршин
Груповий етап триватиме по 19-е лютого. 
 
КАЛЕНДАР МАТЧІВ ПЛЕЙ-ОФ:
  • 1/16 фіналу – 25 і 26 лютого (субота і неділя)
  • 1/8 фіналу – 1 і 2 березня (середа і четвер)
  • 1/4 фіналу – 4 і 5 березня (субота і неділя)
  • 1/2 фіналу – 8 березня (середа)
  • Фінал – 12 березня (неділя)
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: