Меморіал Юста-2017: "УФК-Карпати" U-17 – "Босота" – 1:0

30 січня 11:30
Переглядів: 122
Карпати

На футбольних полях Львівщини стартував попередній етап традиційного, вже 18-го за ліком футбольного турніру пам’яті легендарного тренера львівських «Карпат» Ернеста Юста, під керівництвом якого «зелено-білі леви» в 1969 році завоювали Кубок СРСР, а за рік вибороли путівку до Вищої ліги союзного чемпіонату.

Цьогоріч заявки на участь у Меморіалі Ернеста Юста подали 60 команд – найбільша кількість учасників за всю історію проведення турніру. ФК «Карпати», традиційно для останніх років, представляють три колективи: юніорська команда «Карпати» U-19, а також найстарші вихованці клубної Академії футболу та СДЮШОР – «УФК-Карпати» U-17 і СДЮШОР «Карпати» U-17 відповідно.

Першими з трьох команд ФК «Карпати» вступила у боротьбу за почесний трофей команда «УФК-Карпати» U-17. У своєму стартовому поєдинку підопічні Володимира Вільчинського та Івана Павлюха зустрілися з ФК «Босота» із Чорнушовичів.

Звітна зустріч за суддівства арбітра в полі Юрія Пилипіва пройшла на штучному полі Академії футболу ФК «Карпати». «Зелено-білі академіки» провели її в такому складі: Харчук (Горох, 63), Грабовський, Харжевський, Нестерук, Кормош (Слива, 46), Панчишин, Руніч (Рудюк, 46), Лях, Дудинський, Сидорук, Руденко (Демків, 46).

Грали команди на газоні доволі хорошої якості. Наша команда з перших хвилин захопила ініціативу, помітно більшу частину ігрового часу контролюючи м’яч. Багато комбінуючи, «академіки» у першій половині матчу створили низку хороших моментів. «Босота» ж, в складі якої, між іншим, було кілька вихованців карпатівської СДЮШОР, головні зусилля зосередила на безпеці власних воріт, але при нагоді футболісти з Чорнушовичів непогано вибігали в контратаки.

Найкращі нагоди відкрити рахунок до перерви команди мали в середині першого тайму. Першими мали забивати «зелено-білі»: флангова атака завершилася силовим прострілом і Руденко, будучи першим на м’ячі, пробивав по пустим воротам, однак не влучив по цілі. І тут же ледь не спрацювало старе неписане футбольне правило: не забиваєш ти – забивають тобі. Після промаху Руденка гравці «Босоти» провели швидку контратаку у відповідь, яка завершилася класним ударом. Голкіпер «академіків» Харчук вже не міг врятувати свою команду від неприємностей, але його підстрахувала поперечина.

У перерві тренери «УФК-Карпати» U-17 провели три заміни, та на хід гри вони не вплинули жодним чином. Підопічні Володимира Вільчинського та Івана Павлюха продовжували диктувати «босоті» свої умови гри, змушуючи останніх й надалі думати головним чином про безпеку власних воріт. І треба сказати, що захист команди із Чорнушовичів продемонстрував хорошу стійкість та вміння руйнувати гру опонента.

Але все ж залишити свої ворота «сухими» гравцям «Босоти» не вдалося. На 73-й хвилині «академіки» таки забили. Гольову атаку розпочав лівий захисник Слива, який пройшов по своєму флангу і виконав простріл. Зусилля оборонця довершив нападник Лях, який зігравши на випередження, ударом головою переправив круглого до сітки. 1:0 на користь «УФК-Карпати» U-17 – саме такий рахунок зафіксував фінальний свисток арбітра матчу Юрія Пилипіва.

Додамо, що свій наступний поєдинок, матч другого туру, «зелено-білі академіки» проведуть у неділю, 5-го лютого. Цього дня о 13:00 на штучному полі клубної Академії футболу «УФК-Карпати» вони прийматимуть «Карпати» з Кам’янки-Бузької.

На останок пропонуємо вашій увазі післяматчевий коментар старшого тренера команди «УФК-Карпати» U-17 Володимира ВІЛЬЧИНСЬКОГО: «Для нас це був перший матч у новому році. Після новорічно-різдвяних канікул тренування команда поновила 12-го січня. Зараз багато працюємо над функціональною готовністю. Головну увагу приділяємо швидкісно-силовій роботі, а також витривалості. Тому ігри Мемоіалу Ернеста Юста ми проводимо на фоні навантажень, отримуючи хорошу ігрову практику. От і напередодні гри з командою «Босота» ми також провели два тренування.

В цих іграх, звісно, ми будемо прагнути до позитивного результату, але все ж головна ціль – це отримання навантажень через матчі. Суперник, скажу, показав себе з хорошої сторони. Гравці «Босоти» виявилися далеко не хлопчаками для биття. Так, ми володіли усі 90 хвилин ігровою перевагою, але при цьому не можу сказати, що перемога, нехай і закономірна та логічна, нам далася легко. Після гри ми один день перепочинемо, а далі продовжимо працювати у режимі дворазових тренувань. А в неділю, 5-го лютого, зіграємо матч другого туру Меморіалу Ернеста Юста. Суперник буде також доволі серйозний – команда «Карпати» з Кам’янки Бузької, яка завжди вирізняється своїм бойовим характером. Тож думаю, що наш наступний поєдинок буде також для нас не менш корисним».