Меморіал Юста-2017: "УФК-Карпати" U-17 – "Карпати" К-Б – 5:1

06 лютого 12:00
Переглядів: 135
юст

Команда найстарших вихованців Академії футболу «УФК-Карпати» U-17 продовжує свої успішні виступи на попередньому етапі традиційного, вже 18-го за ліком футбольного турніру пам’яті легендарного тренера львівських «Карпат» Ернеста Юста. Обігравши в першому турі з мінімальним рахунком 1:0 ФК «Босота» із Чорнушовичів, у своєму другому матчі підопічні Володимира Вільчинського та Івана Павлюха розгромили «Карпати» з Кам’янки-Бузької.

Проти ще зовсім недавно лідера аматорського футболу Львівщини, який свого часу кілька сезонів провів і в професійних лігах, 17-річні «зелено-білі академіки» провели матч у такому складі: Харчук (Готра, 46), Куртяк, Харжевський, Нестерук, Слива, Панчишин (Грабовський, 61), Кормош (Демків, 46), Рудюк, Дудинський, Сидорук, Руніч.

Господарі поля мали забивати вже на 8-й секунді матчу. Розігравши м’яч з центра поля, пішла довга діагональ на Руніча, якому забракло лічених сантиметрів, аби дотягнутися до круглого головою і переправити його до сітки. Та довго на перший забитий м’яч чекати не довелося. Цікаво, що рахунок відкрив той таки Руніч. У фіналі атаки лівим флангом він отримав передачу врозріз і влучно пробив у ближній кут воріт.

Втім, пропущений гол не зламав у психологічному плані гостей. Команда з Кам’янки-Бузької хоча й головним чином була зосереджена на обороні власних воріт, але доки були сили, при першій нагоді вибігала в контратаки. І на 30-й хвилині чергова вилазка карпатівців завершилася голом. Щоправда, до цього доклалися й гравці «УФК-Карпати». Після прострілу з правого флангу атаки гостей хтось із «академіків» зрізав круглого у власні ворота.

Та рахунок 1:1 протримався не довго. Вже за хвилину «зелено-білі» вдруге у грі вийшли вперед. Дудинський передачею між захисниками кинув у прорив крайнього оборонця Сливу, який своєчасно підключився до атаки. Пройшовши по флангу з м’ячем вперед, він виконав простріл – першим на м’ячі, пробивши у дотик, був Сидорук. 2:1 – за мінімальної переваги господарів команди пішли на перепочинок.

У другій половині зустрічі далася взнаки втома гостей, тож відповідно і перевага «академіків» була значно помітнішою, ніж у першому таймі. Логічно, що позначилися зміни у співвідношенні сил на полі й на рахунку. Упродовж других 45-ти хвилин зустрічі глядачі стали свідками, як і в першій половині матчу, трьох голів. Але тепер свої атаки до взяття воріт суперника доводила тільки одна команда – «УФК-Карпати».

Два м’ячі поспіль, на 58-й і 83-й хвилинах, забив Руніч, який у такий спосіб оформив «хет-трик». Другий і третій голи були схожими – центрфорвард був найпроворнішим у штрафному майданчику гостей під час масованих затяжних атак «академіків» – м’яч метався по карній зоні, доки не потрапляв до Руніча, який скеровував його до сітки, тобто робив саме те, що йому й належало робити, виходячи з функцій амплуа нападника.

А останню крапку в матчі поставив Сидорук, якого на 87-й хвилині партнери по лівому флангу вивели один на один з воротарем. Очну дуель у голкіпера він виграв більше, ніж впевнено – пробив у ближній кут і тим самим встановив остаточний рахунок матчу – 5:1 на користь «УФК-Карпати».

Тепер, фактично забезпечивши собі вихід у плей-оф, підопічні Володимира Вільчинського та Івана Павлюха готуватимуться до заключного матчу в групі проти найбільш грізного суперника – «Гірника» із Соснівки, який не без успіху в останні роки грає як в аматорській Прем’єр-лізі Львівщини, так і Всеукраїнських турнірах.