Меморіал Юста-2017: Жеребкування чвертьфіналу

08 березня 14:25
Переглядів: 104
юст

Федерація футболу Львівщини провела жеребкування третьої стадії плей-оф – 1/4 фіналу – традиційного, вже 18-го за ліком турніру, присвяченого пам’яті видатного тренера львівських «Карпат» Ернеста Юста.

До чвертьфінальної стадії престижного турніру пробився лише один з трьох представників ФК «Карпати» – найстарші вихованці клубної Академії футболу «УФК-Карпати» U-17. Цікаво, що дві інші «зелено-білі» команди – «Карпати» U-19 та СДЮШОР «Карпати» U-17 – вибули з цьогорічного Меморіалу Ернеста Юста, програвши своїм одноклубникам. Зокрема, на стадії 1/16 фіналу, «Карпати» U-19 зустрічалися з 17-річними вихованцями СДЮШОР «Карпати». Гра вийшла зовсім не простою для старших за віком юніорів. Достатньо сказати, що підопічні Романа Толочка і Олега Гараса лише на останній хвилині ігрового часу завдяки зусиллям Ременюка забили гол у ворота «академіків» і в такий спосіб вирвали перемогу з рахунком 1:0.

У наступному матчі, в 1/8 фіналу, 19-річні «леви» знову грали проти молодших одноклубників, цього разу «УФК-Карпати» U-17. І знову у них виникли серйозні проблеми, які в підсумку вони так і не змогли подолати. На 21-й хвилині підопічні Володимира Вільчинського та Івана Павлюха відкрили рахунок: Рудюк з лівого флангу подав кутовий на дальню стійку і центральний захисник Харжевський, який прийшов на стандарт допомогти партнерам, головою скерував круглого до сітки. Щоправда команда Романа Толочка і Олега Гараса доволі швидко відігралася. Вже за шість хвилин Ременюк зі штрафного метрів з 20-ти майстерно перекинув круглого через стінку і відновив статус-кво у матчі – 1:1.

До завершення ігрового часу матчу рахунок залишився нічийним, тож усе вирішувалося в післяматчевій серії пенальті. У футбольній лотереї «УФК-Карпати» U-17 усі п’ять своїх спроб реалізували, що називається, без жодних проблем. Довший час аналогічно пробивали з точки й гравці «Карпат» U-19. Однак удар Дермана, який бив останнім в основній серії, голкіпер «академіків» Готра зумів відбити і тим самим приніс своїй команді перемогу.

Жеребкування, яке провели організатори Меморіалу Ернеста Юста, визначило, що на чвертьфінальній стадії суперником «УФК-Карпати» U-17 буде винниківський «Рух», який є одним з лідерів Чемпіонату України серед клубів Другої ліги і перед яким стоїть конкретне завдання на поточний сезон – підвищитися у класі, тобто вийти в Першу лігу.

Попередньо планується, що гра «Рух» – «УФК-Карпати» U-17 відбудеться в неділю, 12-го березня. Однак тут можливі варіанти, бо підопічні Руслана Мостового наразі перебувають на тренувальному зборі в Туреччині, де між іншим, сьогодні, 8-го березня, зіграють товариський спаринг з лідером Першої ліги маріупольським «Іллічівцем». До речі, там же в Туреччині, «Рух» зіграв і свій матч 1/8 фіналу Меморіалу Ернеста Юста, обігравши своїх резервістів «Руха-2» з рахунком 3:1.

Додому «Рух» повертається у суботу, 11-го березня. За нашою інформацією, організатори турніру пам’яті Ернеста Юста наразі ведуть перемовини з керівництвом клубу з Винник, тож дата, місце і час зустрічі «Рух» – «УФК-Карпати» U-17 повинні бути затверджені найближчим часом.