"Мені особисто подобаються колективні дії "Карпат"– як в атаці, так і у захисті"

29 березня 00:06
Переглядів: 219
Олександр Караває

Гравець «Севастополя» та молодіжної збірної України Олександр Караваєв напередодні від’їзду до Львова поспілкувався з прес-службою ПЛ.

– Олександре, у цьому році ви зіграли лише одну офіційну гру. Як заповнювали паузу, котра потім виникла?
– Ми готувались стартувати ще на початку березня. Бажання у всіх хлопців грати було очевидним. Але так сталось що, зустрівшись з «Дніпром»,  найсерйознішим чином налаштовувались прийняти «Металіст». Однак за 2 дні до поєдинку з’ясувалось, що його не буде. Звичайно, з цього приводу всі дуже засмутились. Щоб не порушувати тижневий цикл, тоді ж провели спаринг з власною молодіжною командою. Ситуація у команді нормальна, усі прагнуть поїхати на черговий поєдинок до Львова.

– Можливо, це перенесення навіть було на користь? Адже висновки після поразки у Дніпропетровську напевно були зроблені…
– Не думаю, що ми хотіли замінити гру, тим більше, на своєму полі, на тренувальний процес. Вражень після поразки від «Дніпра» більше негативних. На це є прості пояснення: наш суперник – сильна команда, і вона встигла до того двічі зіграти на європейській арені  (нехай далі і не пройшла). Тоді власні помилки завадили нам досягнути кращого результату. Трохи втратили концентрацію, і суперник одразу цим скористався.

– Чи можна сказати, що у тій зустрічі на поле вийшов оптимальний склад, і у Львові наставник буде відштовхуватись саме від нього?
– Гадаю, що ні. У нас на тренуваннях постійно випробовуються різні сполучення виконавців. Тренер тим самим дає зрозуміти, що кожен може вийти з перших хвилин. Насправді до останньої години все одно не знаємо, яким буде вибір Ангела Червенкова.

– Чи вистачає людських ресурсів? Скільки гравців тренуються в основній групі?
– Рахуючи з воротарями, нас зараз 26. Травмованих або хворих не залишилось. Сергій Кузнецов також працює в основній групі. Конкуренція надзвичайна: на кожну позицію обов’язково є по два претенденти, а на окремі – навіть три.

– Був вже час придивитись до «Карпат», які з відновленням Чемпіонату ПЛ встигли двічі програти…
– За останні півроку команда значно зросла. Мені особисто подобаються колективні дії львів’ян – як в атаці, так і у захисті. А щодо останніх поразок, то це не тільки моя думка: їм не пощастило.

– Тобі запам’ятався матч першого кола із цим суперником?
– То була дуже емоційна суперечка. Ми, граючи на своєму полі, не уявляли іншого результату, окрім перемоги. Нам вдалось забити гол, повести у рахунку і виграти 1:0. А от про гостей можу сказати, що вони не здавались до кінця, цілком могли уникнути неприємного рахунку.

– Хто з того часу (31 серпня) сильніше змінився?
– Важко відповісти. За свою команду я впевнений. Виходячи з тієї підготовки, яку вели взимку, ми готові показувати хороший футбол. За останній рік ми пережили кілька змін тренерів. Футболістам нелегко пристосуватись до частих нововведень. Не можу сказати, що з Ангелом Червенковим ми по-новому вчимось грати у футбол, кардинальними зміни не назвеш, однак є певні тактичні особливості, а також організаційні вимоги до тренувального процесу.

– Нині ти сконцентрований на завданнях «Севастополя». Чи не забув за цим, що ти ще й гравець молодіжної збірної України?
– Не так давно збирались всі разом, зіграли товариську зустріч у Франції. Сергій Ковалець після цього побажав нам успіху у справах клубних і нагадав, що в останні дні травня та на початку червня належить зіграти відповідальні ігри відбіркового турніру. Також тренер нам постійно телефонує, цікавиться справами кожного – як здоров’ям, так і питаннями професійного характеру.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: