"Мені сподобалася гра "Карпат"

27 червня 11:12
Переглядів: 572
Тудор

Ледь не найвищий за зростом в команді «Хайдук» – це її головний тренер Ігор Тудор. Попри те, що в розмові з журналістами – це привітна та мила людина, його авторитет серед гравців відчувається навіть на відстані. Ще б, він – легенда хорватського футболу. Вразило те, що коуч «Хайдука» навіть володіє певним набором україно-російських слів. Однак не так, як його асистент з фізичної підготовки футболістів, який люб’язно погодився виступити перекладачем у нашій розмові. Вся справа в тому, що помічник Тудора 4 роки працював в Україні у київському «Динамо».

– Сьогодні ми грали фактично другим складом. Власне, я знаю, що і в «Карпат» на полі були не всі гравці основи. Ми вчора зіграли товариський матч з румунською командою і необхідно було дати можливість хлопцям відпочити. До того ж треба переглянути футболістів, які претендують на місце в основі, дати можливість і їм проявити себе.

– Що цікавого ви для себе побачили в грі «Карпат»?
– Мені сподобалася гра «Карпат». Особливо запам’ятався мені своїми діями сьомий номер команди. (Павло Ксьонз – Авт.) Дуже активно він діяв на фланзі, підтримував атаку і завжди відпрацьовував в обороні. Хоча, зауважу, на мій погляд, склад «Хайдука» сьогодні був якіснішим аніж у нашого суперника.

– Що для вас було першочерговим завданням у цьому спарингу?
– Звісно, що перемога в товариському матчі – це не першочергова ціль. Хоча перемагати завжди приємно і до цього завжди треба прагнути. Зараз у нас проходять збори і наша мета налагодити гру команди. Хоча навіть у спарингах ми програвати на збираємося. Перемагати – це означає виховувати дух переможця.

– Ваша команда сьогодні атакувала ледь не всіма польовими гравцями. Це ж саме ми бачили, коли їй доводилося захищатися...
– Це є моє бачення гри. Обов’язково, кожен гравець який на полі, повинен виконувати ті функції, які диктує ситуація в даний момент. Якщо це атака – то всі мають грати лише на атаку. Якщо обороняємося – то наш захист починається як раз із нападників. Цю філософію футболу я намагаюся передати своїм гравцям.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: