Мер Тернополя шантажує "Ниву"

15 вересня 08:49
Переглядів: 283
надал

Після матчу чемпіонату України між «Тернополем» та «Нивою» у клубі отримали лист від керівництва міського стадіону, де повідомлялося, що «Нива» не зможе провести домашні матчі 9-го і 10-го турів на міському стадіоні у зв'язку з реконструкцією арени.

В інтерв'ю офіційному сайту, президент Ниви Автанділ Мдінарадзе заявив, що йому до цих пір невідомо, чи вдасться їм провести домашні матчі на рідному стадіоні.

- Цей лист і позиція стадіону для мене взагалі не зрозуміла. Дивним чином це співпало якраз із дербі, яке відбулося напередодні. Виходить, що наше суперництво з ФК "Тернопіль" вийшло за межі футбольного поля, що викликає у нас величезне обурення. Я хочу попередити керівництво КП "Тернопільський міський стадіон", що ця споруда не є приватною власністю директора чи мера міста — це власність громади Тернополя. Це нечувано, щоб нам забороняли грати на рідному стадіоні.

Крім цього, ніколи з нас не вимагали платити орендну плату за проведені матчі. Сьогодні ж за кожен домашній матч "Нива" платить 7,5 тисяч гривень і ще 3000 гривень у разі вмикання освітлення. Тобто фактично кожна гра обходиться нам у 10,5 тисяч гривень. За жодної іншої влади такого не було. Попри те, що ми щоразу сплачуємо ці кошти, ми постійно знаходимося під тиском з боку керівників стадіону і мерії міста. Нам погрожували відібрати право грати на стадіоні, якщо фани нашої команди будуть вести себе не коректно, на їхню думку. У нашому випадку стадіон використовують як спосіб шантажу футбольного клубу "Нива".

Це нагадує мені дії Росії до України та Європи відносно газу. Тобто якщо ви будете себе погано вести — газ перекриємо. Так само і у нас: якщо ви будете себе вести не так як хочемо ми — відберемо стадіон. При нагоді хочу попередити керівництво стадіону і міста, що у разі не припинення цього шантажу, наші вболівальники та всі ті, кому доля "Ниви" не байдужа дадуть достойну відповідь на такі дії. Ще раз нагадую, що стадіон це не приватна власність, а власність мешканців Тернополя. ФК "Нива" грає саме для них, а не для когось іншого.

Я та мої партнери зберегли клуб лише заради бажання громади, яка хотіла щоб "Нива" продовжувала існування. Мені незрозуміло чого добивається міська влада. Чи вони розраховують що ми поїдемо грати в інші області? Якби у Тернополі був ще один стадіон, який відповідає рівню Першої ліги, ми б могли зіграти там, але його немає. Всі ті, хто таким чином будуть йти проти нашої команди отримають жорстку і достойну відповідь.

Хочу додати, що резервний стадіон "Ниви" — це львівська "Україна". Ця арена перебувала на реконструкції, але зараз туди вже повернуться "Карпати". Нам буде дуже важко узгоджувати з ними графіки перенесення матчів. Проте мені цікаво, чи погодяться тернопільські вболівальники, щоб їхня улюблена команда грала десь у Львові тільки через примхи керівників міста? Зараз ми будемо звертатися до керівництва стадіону та мера з вимогою роз’яснити цей лист і цю ситуацію. Коли ж ми отримаємо конкретні відповіді на наші питання — будемо приймати відповідні рішення.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: