"Металіст" - "Карпати" 0:0. Чергові нулі, але з вірою у краще

18 квітня 19:50
Переглядів: 769
Йовічевіч Карпати

На думку тренера харків’ян Ігоря Рахаєва цей матч виявився грою рівних суперників, але його підопічні …недооцінили карпатців. Натомість у наставника львів’ян Іґоря Йовічевіча простежувалось роздратування епізодом, який мав місце на 4-й хвилині цього, на жаль, безбарвного поєдинку.

Отож, львів’яни організувавши хорошу атаку, мали надію у вдале її завершення. Воротар «Металіста» Сергій Погорілий, рятуючи свої ворота від неприємності, «завалив» Мар’яна Шведа і тим самим завадив молодому карпатцеві завершити вихід віч-на-віч ударом у рамку воріт. Обидва гравці опинились на газоні, а суддя матчу, його прізвище львів’янам варто запам’ятати: Сергій Скрипак, спромігся показати кіперові за порушення правил гри лишень жовту картку. Хоча це був один з кращих наглядних епізодів фолу, що називається, останньої надії, який карається вилученням з поля.

Важко не погодитись з думкою Йовічевіча, який запевняв, що за такі порушення і в Танзанії, і в Австралії і будь-де - це червона картка…

Прикро, що служитель Феміди, мабуть піддався негласному суддівському правилу: на початку гри нікого не вилучати зі складу господарів. Так і вчинив. Але словесну атаку на свою адресу …правоохоронець завершив демонстрацією ще двома картками. червоного кольору для тренера «Карпат». Після чого Йовічевіч змушений був переміститися на …трибуну. Дісталося на горіхи за словесну суперечку і Андрієві Гітченку. Але таким чином вчинок суддя, на мою думку, підрізав крила молодій карпатській команді, яка, в додатку, переживає своє еволюційне становлення. До речі, колектив з «Металіста» переживає подібний процес. І у цих питаннях суперники рівні силами і навіть  можливостями. Тож нічого дивуватись «нулям» на табло.

Карпатці вдруге поспіль не пропустили, але й не забили. Перше тішить – друге насторожує… Зокрема, не зумів правильно розпорядитися м’ячем і один з ветеранів «Карпат» - Худоб’як. Ігор цілив у ворота без …воротаря, а влучив у Олексія Довгого. Перед фінішем першого тайму львів’яни змушені були провести заміну. Травмувався Вадим Страшкевич. Як виявилось, це були ключові епізоди матчу.

По перерві хлопці Йовічевіча, завдяки підсиленню в особах досвідчених Муртаза Даушвілі та Олега Голодюка, старалися перебрати ініціативу у свої ноги. Але не знайшли шляху до воріт Погорілого, який уже не допускався порушень правил.

Цікаво, що у львівській команді найактивнішим виявився Мар’ян Швед. Хлопець з кожним матчем наближується до свого дебютного гола у складі «зелено-білих левів». Ось і цього разу, мабуть, лише Фортуна не посприяла у його результативному ударі. Вихованець карпатської школи, як завжди багато старався і своїм переміщенням по полі завдавав суперникам чимало клопотів. Однак набраний досвід, сподіваюсь, уже у наступній грі принесе форвардові результативний удар. Традиційно настирливістю відзначився і Володимир Костевич. Одним словом «Карпати» намагалися грати у футбол.

А ось про «Металіст» цього не сказати. До певної міри, господарі були неприємно здивовані поставою львів’ян. Тому так і не зуміли скористатися перевагою …власного поля.

А команда «Карпати» нарешті зістрибнула з останнього місця, з вірою у завтрашній день!

«Металіст» (Харків) – «Карпати» (Львів) - 0:0 (0:0).

18 квітня 2015. Харків. 14:00. Стадіон «Металіст». Арбітр матчу - С. Скрипак (Київська обл.).

«Металіст»: Погорілий, Кулаков (Бесєдін, 46), Рижук, Іщенко, Булят, Селін, Прийомов, Довгий, Ковальчук (Каядо, 62), Назаренко, Болбат. Запас: Сидоренко, Барилко, Бобко, Ткачук. Тренер – Ігор Рахаєв.

«Карпати»: Мисак, Мірошниченко, Гітченко, Пластун, Костевич, Кльоц (Даушвілі, 71), Чачуа, Худоб’як, Швед, Кожанов (Голодюк, 77), Страшкевич (Гуцуляк, 46). Запас: Підківка, Кравець, Сергійчук, Новотрясов. Тренер – Іґор Йовічевіч.

Попередження: Погорілий (3), Довгий (66), Селін (73), Іщенко (90) - Пластун (51), Кльоц (52).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: