"Металіст" вимагає покарати захисника "Карпат" Ігоря Пластуна

24 квітня 18:55
Переглядів: 197
Пластун

Харківський "Металіст" звернувся у КДК ФФУ із проханням дискваліфікувати захисника "Карпат" Ігоря Пластуна. 

"Якщо КДК бере на себе право змінювати рішення арбітра, то ми звернемося з проханням переглянути деякі моменти матчу з "Карпатами". Пластун, наприклад, заслуговував другої жовтої картки. Нещодавно у матчі "Реал" - "Атлетіко" за схожий епізод видалили Арда Турана. Чому арбітр опустив цей епізод?", - зазначив заступник генерального директора "Металіста" по спортивній роботі Олександр Бойцан.

Через це "Металіст" направив лист у Контрольно-дисциплінарний комітет на ім'я його голови Дениса Маніва.

"На 60-й хвилині матчу арбітр призначив штрафний удар у бік команди "Карпати" за фол, який скоїв Пластун Ігор (ФК "Карпати", 32-й номер) проти футболіста команди "Металіст" Бєсєдіна Артема (21-й номер), але з незрозумілих причин не показав за дане порушення футболісту команди "Карпати" жовту картку. Ця картка в підсумку стала б для футболіста другою у матчі і спричинила б за собою вилучення з поля, так як на 50-й хвилині матчу вищевказаний футболіст команди "Карпати" вже отримав жовту картку за фол проти того ж Бєсєдіна.

За нашим переконанням арбітр матчу, перебуваючи в безпосередній близькості, в цьому епізоді допустив очевидну помилку", - йдеться у листі "Металіста".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: