"Міфи про Львів? Ну ми ж приїхали сюди, абсолютно спокійно"

10 березня 11:53
Переглядів: 1174
Юшкін

Головний тренер БК Одеса не тільки розібрав поразку своєї команди у Львові, а й трохи зачепив загальнополітичну ситуацію в Україні.

Клим Артамонов, захисник БК Одеса:

"Перші дві чверті зіграли дуже погано. Дуже багато помилок, дуже багато втрат, огидно зіграли в захисті і дали супернику відчути свою гру. Далі вони на куражі не підпустили нас ближче. Другу половину зіграли трохи краще, але все одно... Хіба що у четвертій чверті почали агресивніше захищатися. Була різниця в 15 очок, могли, звичайно, поборотися, але так вийшло. Сьогодні ми були слабші".

"Не знаю як іншим, але як на мене, краще грати. У нас була велика перерва, ми зіграли проти Говерли, відчули ритм. Що там допускали багато помилок, що тут - прогресу ніякого. Різниця в тому, що Політехніка грає в захисті набагато агресивніше і розумніше. Тому сьогодні було складніше".

"Всі вірили в перемогу, але не виходило. Був не наш день".

"Я думаю, вся Суперліга гідна грати у вісімці. Хто з команд буде більше гідний, покаже час".

Олег Юшкін, головний тренер БК Одеса:

"Почнемо з привітань. Вчора було свято, хоч і з минулим, але привітаємо наших дорогих жінок. Щастя вам, здоров'я, удачі. Ми вас любимо!

Що стосується гри, то перед нею, коли ми розбирали суперника, я сказав у роздягальні: "Припустимо багато втрат, програємо підбір - ми без шансів". Ми програли підбір начисто, встановили, думаю, кілька антирекордів Суперліги, пропустивши 62 очка за половину і зробивши 23 втрати. Перед виїздом сюди я говорив, що для нас основне завдання - подивитися, що з себе представляє БК Одеса без легіонерів. І якщо в Івано-Франківську ми грали погано, але ми виграли, то сьогодні ми грали огидно. За винятком деяких гравців, замінити хоча б когось з легіонерів, у наших хлопців не виходить абсолютно. У першій половині, за рідкісним винятком, не було проявлено бійцівських якостей. Ми пропускаємо 62 очка за половину, але в кінці другої чверті у нас всього два командних. Тобто, не було взагалі ніякого бажання, настрою на боротьбу. Після перерви все трохи змінилося, але з такої різниці відігратися майже нереально. Тому, такий результат. Величезна кількість помилок, програли підбір, настрою просто не було - у деяких гравців. Особливо мені незрозуміла позиція хлопців, які повинні ніби як доводити і завойовувати місце в складі. Хтось порахував, напевно, що місце вже є і воно нікуди не дінеться. Значить, доводити нічого не потрібно, "я вже в кошторисі, в заявці, у мене все чудово". Напевно, будемо змінювати ставлення, якимось заходами".

"Політехніка подивилася наш попередній матч, все розібрала. Ми б точно так само грали проти команди, в якій дві людини набрали 70 % очок у минулому турі. Коли отримував м'яч Агафонов на нижніх вусах, завжди йшло здвоювання. По-моєму, 5/7 триочкових Артамонова - це кидки після передач Агафонова, який на відміну від багатьох наших, назву їх так, статистів, не ліз в купу і не кидав невідомо як, через руки, а у разі якщо на ньому фокусувалася захист і було здвоювання, знаходив вільного. Агафонов - гравець високого класу, йому не потрібно це пояснювати. Що стосується Кривича, не забуватимемо, скільки йому років. Ось ці два матчі поспіль - у минулому він зіграв 38 хвилин. Будь-якому, навіть молодому гравцеві, відновитися і відіграти такий відрізок дуже непросто. Плюс ми знаємо, що Ростик грає від кидка. кидок пішов - пішла впевненість. Тут кидок не пішов, плюс було гранична увага захисту. Тому я не можу сказати, що лідери випали. Вони зіграли в силу своїх фізичних можливостей та сили захисту суперника".

"Міфи про Львів? Ну ми ж приїхали сюди, абсолютно спокійно. Ми зідзвонювалися з керівництвом обох клубів, зідзвонювалися з хлопцями. Багато моїх друзів, знайомих, з якими я свого часу навіть грав, працюють і в Говерлі, і в Політехніці. Ми постійно тримаємо зв'язок, обговорюємо ситуацію, тому на Захід ми їхали без всяких побоювань. Ми прекрасно знаємо не перший рік, які тут вболівальники, як вони вміють вболівати. Одесити бандерівців не бояться (посміхається).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: