Міккі Венн: Усик може домінувати, як Кличко

07 вересня 15:37
Переглядів: 125
Міккі Венн

Відомий британський рефері Міккі Венн, який обслуговував два крайніх поєдинки українського важковаговика Олександра Усика (в бою Усика з Князєвим він виконував функції рефері, а в поєдинку з Мюллером - бокового судді), написав, що, на його думку, Усик може стати домінантним чемпіоном у першій важкій вазі.

“Коли я вперше побачив його у квітні, я розглядав його, як потенційного суперника для Ентоні Джошуа. Тоді здалося, що йому для цього треба набрати достатньо багато ваги, від чого він трохи втратив би свою швидкість і рухливість. Але тепер я подивився на нього не як на майбутнього чемпіона надважкої ваги, а як на майбутнього короля крузервейта.

Як на мене, Олександр Усик - це Ентоні Джошуа першої важкої ваги. В нього швидкі руки, він добре рухається, володіє нокаутуючим ударом, ну і, до того ж, він шульга, що теж може бути його перевагою. У цього олімпійського чемпіона є харизма, і він, здається, міцно стоїть на ногах. Хоча в 28 років у нього немає тих додаткових років (для навчання), які є у Ентоні Джошуа.

В Усика лише вісім боїв на професійному ринзі, і всі їх він закінчив достроково. Але, знову ж таки, щоб не занадто захоплюватися цими бійцями (Усиком та Джошуа), скажу, що я ще не бачив, щоб їм добряче влучили в підборіддя, і якою буде їхня реакція на це? Якщо вони впадуть, чи зможуть вони піднятися? Якщо зможуть піднятися, то чи зможуть захищати себе? Чи вистачить у них здорового глузду, щоб щосили в'язати свого опонента у разі потрясіння, і ігнорувати команди рефері і його ж попередження про зняття очок, щоб виграти кілька секунд на відновлення? Це якраз те, що наш Френк Бруно так і не навчився робити. Немає нічого ганебного у тому, щоб “взяти коліно” - завдяки цьому ти можеш залишитись в бою, це дасть тобі час привести себе до тями.

Якщо ж оцінювати нинішній рівень Усика, то я думаю, що він,маючи за плечима всього вісім боїв, вже зараз побив би всіх британських важковаговиків, включаючи Олу Афолабі і Тоні Беллью, а також німецького боксера Фірата Арслана. В Усика не так багато років на навчання, але пару років у нього для цього ще є, а після цього він зможе домінувати в першій важкій вазі так само, як Володимир Кличко домінує у надважкій”, - вважає Міккі Венн.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: