Мілетій Бальчос дав правову оцінку рішенню "Ниви" достроково залишити поле в матчі з "Геліосом"

18 травня 10:14
Переглядів: 654
бальчос
Президент ПФЛ дав правову оцінку рішенню «Ниви» достроково залишити поле в матчі з «Геліосом»

 Мілетію Володимировичу, яке рішення може ухвалити КДК ФФУ щодо скандального матчу «Геліос» — «Нива»?

— Ми зараз збираємо всі матеріали цієї справи для того, щоб їх зафіксувати, а потім передати на розгляд до Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ, який власне й займається такими питаннями. Яке рішення ухвалить КДК, я коментувати не буду, оскільки це може розцінюватися як втручання у футбольне правосуддя.

 Президент «Ниви» Автанділ Мдінарадзе повідомив, що «Нива» подаватиме протест. Чи можуть у КДК визнати неправомірними дії арбітра?

— Щодо дій арбітра матчу, то рішення може ухвалити лише Комітет арбітрів, куди ми також направимо всі матеріали для розгляду. Коментуючи ж протест, який подаватимуть тернополяни, я, за всієї поваги до «Ниви» та їхнього рішення, розумію, що вчинок достроково залишити поле був, попри все, дещо емоційним. Потрібно розуміти, що за будь-яких обставин, команда має дограти матч до кінця. Водночас, є норма регламенту, згідно з якою на дії й рішення арбітрів протести не подаються…

 Скільки може часу піти на розгляд цього питання?

— Щойно ми отримаємо всі необхідні матеріали у цій справі, їх одразу ж відправимо й у Комітет арбітрів, і в КДК. А як довго розглядатиметься це питання, їм і вирішувати.

P. S. Стаття 31 Регламенту ПФЛ сезону-2013/2014: «У разі припинення матчу арбітром з вини однієї з команд їй зараховується технічна поразка з рахунком 0:3. Якщо рахунок відповідного матчу вищий, ніж 3:0 на користь команди, якій зараховується перемога, то зберігається більш високий результат».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: