Міліція розслідує використання піротехніки на "Арені Львів": переглядає усі фото та відео

22 жовтня 17:19
Переглядів: 512
фанати

Використання піротехніки на «Арені Львів» під час матчу національної збірної України з футболу не залишилося поза увагою Львівського міського управління міліції. Наразі встановлюються особи порушників.

12 жовтня під час матчу Україна - Македонія стюардами стадіону «Арена Львів» спільно з  працівниками львівської міліції було затримано 2 особи, яким, за рішенням Сихівського районного суду, було призначено покарання  у вигляді штрафу.
«Затримані не належать безпосередньо до фанатського руху, виглядає, що це  звичайні вболівальники, що прийшли на матч», - зазначив Мирон Чорній, начальник відділу громадської безпеки Львівського міського управління міліції.

Щодо інших учасників правопорушень, то наразі ведеться робота по ідентифікації осіб, що використовували піротехніку на матчі, інформує прес-служба Львівської міської ради. 

«Завдяки хорошій системі відеоспостереження стадіону ми маємо доступ до фотографій та відео, з допомогою яких можна прослідкувати поведінку фанатів під час матчу. Розслідування ускладнюється тим, що під час матчу на цих особах були одягнені балаклави, капюшони, і тому важко роздивитися їх обличчя. Після встановлення осіб правопорушників будуть здійснені заходи щодо притягнення їх до відповідальності», - розповів Мирон Чорній. 

Крім того, управління міліції регулярно проводить профілактичну роботу з фанатами, що вже були затримані за правопорушення на стадіонах чи футбольних заходах. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: