Міністерство молоді та спорту планує провести незалежний аудит фінансово-господарської діяльності "Арени Львів"

24 грудня 12:22
Переглядів: 150
Арена Львів

Міністерство молоді та спорту України планує провести незалежний аудит фінансово-господарської діяльності державних підприємств, які підпорядковуються відомству.

Про це у відомстві повідомили 23 грудня.

Як зазначено у повідомленні, про це йшлося під час попередніх консультацій з представниками аудиторської компанії KPMG. На зустрічі також був присутній народний депутат України, член профільного парламентського комітету Денис Силантьєв, який підтримав ініціативу щодо проведення аудиту.

"Необхідність проведення аудиту діяльності Міністерства та держпідприємств – одне з перших питань, які я поставив перед командою Міністерства. Цей крок важливий, зважаючи на непросту економічну ситуацію в країні. Почнемо з аудиту НСК "Олімпійський", "Арена Львів" та Палацу Спорту", - зазначив Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

Також незалежну перевірку проходитиме державна установа "Укрспортзабезпечення", через яку на забезпечення національних збірних команд проходить приблизно 70% бюджету міністерства. Окрім того, міністр наполягає на незалежній перевірці господарчої та фінансової діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

"Ми повинні точно знати, які з них дійсно працюють та мають перспективу розвитку, а які існують лише на папері", - підкреслив Ігор Жданов.

Він нагадав, що Мінмолодьспорту має фактично найменший бюджет з усіх міністерств.

"Тому ми повинні не просто ефективно витрачати ці кошти, а ще й вкладати їх у перспективні установи. Аудит допоможе нам не тільки оцінити фінансово-господарську діяльність підприємств, але й зрозуміти ймовірні шляхи їх розвитку. В підсумку це дозволить реально підняти рівень матеріального забезпечення галузі та спортсменів", - переконаний Ігор Жданов.

Участь в обговоренні також взяли заступники керівника цього відомства.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: