Міністерство молоді та спорту запроваджує санкції проти Російської Федерації

28 вересня 16:55
Переглядів: 86
Жданов

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов підписав наказ про застосування спеціальних обмежувальних заходів відносно компаній та юридичних осіб Російської Федерації.

Документ підписано відповідно до частини першої статті 5 Закону України «Про санкції», на виконання доручень Прем’єр-міністра України, рішень РНБО, Указу Президента України від 16 вересня 2015 року №549 у зв’язку з триваючою збройною агресією Російської Федерації проти України, сприянням і фінансуванням нею терористичної діяльності в Україні, що призвело до порушення територіальної цілісності України, прав і свобод її громадян, тимчасової окупації частини території, численних людських жертв, завдало значних майнових і фінансових втрат Україні та несе реальні і потенційні загрози національним інтересам, національній безпеці і суверенітету.

Відповідно до наказу Міністерству молоді та спорту України, підприємствам, установам, організаціям, віднесеним до сфери управління відомства - забороняється:

- використання програмних продуктів Dr. Web та лабораторії Kaspersky;

- закупівля товарів, робіт та послуг у російських компаній, що потрапили до санкційного списку України;

- здійснення розрахунково-касового обслуговування у юридичних осіб, які підпадають під санкції.

«Окупанти та їх посіпаки мають нести повну і максимально жорстку відповідальність за свої дії. І це тільки початок", - наголосив Ігор Жданов.

1

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: