Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зустрівся з чемпіонами та призерами чемпіонату світу з боротьби

18 вересня 08:34
Переглядів: 110
Вільна боротьба

Минулого тижня в Лас-Вегасі відбувся ліцензійний чемпіонат світу, де українські борці завоювали 9 медалей та 5 олімпійських ліцензій! Вже традиційно, після успішного виступу в Міністерстві молоді та спорту відбулась прес-конференція та урочистості.

1

Міністр Ігор Жданов особисто щиро подякував спортсменам, їх наставникам – тренерам, та всій команді, яка працювала над перемогою у Лас-Вегасі та вручив відомчі подяки і квіти. Він також наголосив, що зараз Мінмолодьспорту працює над змінами до постанови Кабінету Міністрів про розмір призових виплат, які не переглядалися з 2008 року. Планується їхнє збільшення вдвічі – з 50 тисяч гривень до 100 за перше місце, з 35 тис. грн. до 70 за друге, з 25 тис. грн. до 50 – за третє місце.

"Міністерство також здійснило свій внесок в успішний виступ наших борців. З нашого боку було вчасно та в повному обсязі профінансовано тренувальні збори та поїздка наших спортсменів на цей важливий чемпіонат. Я на особистому контролі триматиму вчасну виплату призових", - зауважив Ігор Жданов.

2

«Такий приголомшливий результат – це велике свято для нашої борцівської родини. – підкреслив під час брифінгу президент Асоціації спортивної боротьби України Ельбрус Тедеєв. -  Чому перемогли? Бо кожен займався своєю справою. Міністерство молоді та спорту, дійсно, вчасно надавало фінансування на проведення тренувальних зборів та відбірних змагань. НОК стимулював по-своєму. Віце-президенти доклали всіх зусиль, аби команда виглядала гідно – зібрали кошти на нову екіпіровку. Обласні борцівські осередки допомогали – надсилаючи спаринг-партнерів для наших лідерів. Головні тренери об’єктивно відібрали кращих з кращих для участі у цих змаганнях. Слабкої ланки в нас не було – всі працювали на повну потужність. Тому і маємо позитивний результат. Від себе хочу подякувати всій міцній борцівській родині та Міністерству»

3

До слів подяки також приєднався віце-президент Асоціації Ростислав Щокін: «В першу чергу хотів би подякувати всім спорстменам, завдяки їх здобуткам ми маємо такий гарний привід для зустрічі.  Їх перемоги, особливо в такий скрутний для країни час – дають нам можливіть вірити в майбутнє, вірити в нашу молодь, і сподіватися що в нашої країни, в Асоціації спортивної боротьби є прекрасні перспективи. Також хотів би подякувати міністерству спорту, чию підтримку, я як голова Київської міської Асоціації спортивної боротьби, - весь час відчуваю. А від себе додам, що ми в свою чергу також докладатимемо зусиль аби підтримувати наших спортсменів на всіх рівнях.»

Перший бар'єр на шляху до Олімпіади - пройдений. Попереду - місяці підготовки і три ліцензійних турніри, які відбудуться навесні наступного року. З кожним днем головна подія чотириріччя стає ближче. Бажаємо всім нашим спортсменам успіхів у підготовці до Олімпіади і видатних досягнень в Ріо!


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: