Мінспорту проведе аудит діяльності стадіону “Арена Львів”

29 квітня 09:45
Переглядів: 113
арена львів

За підсумками робочої поїздки на Львівщину першого заступника міністра молоді та спорту України Ігоря Гоцула вирішили провести аудит діяльності стадіону “Арена Львів”.

"Ми вирішували питання, які дісталися нам у спадок щодо стадіону «Арена Львів». Зокрема, введення в експлуатацію другої черги цього спортивного комплексу. Спілкувалися на цю тему з керівництвом міста та області, адміністрацією стадіону. Основне, що вирішили – провести серйозний, великий аудит цього підприємства", - повідомив Ігор Гоцул.

Окрім цього, зазначає прес-служба ОДА, відбулася зустріч зі спортивною громадськістю регіону. Говорили, зокрема, про реформу спорту, про проблеми, з якими стикається більшість видів спорту, включаючи легку атлетику, розвиток спорту у школах і вищих навчальних закладах.

У межах робочої поїздки представники Міністерства відвідали навчально-спортивну базу літніх видів спорту Міністерства оборони, щоби перевірити підготовку цього об’єкту до юніорського чемпіонату Європи з боксу, запланованого на травень.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: