Мінспорту проведе аудит діяльності стадіону “Арена Львів”

29 квітня 09:45
Переглядів: 96
арена львів

За підсумками робочої поїздки на Львівщину першого заступника міністра молоді та спорту України Ігоря Гоцула вирішили провести аудит діяльності стадіону “Арена Львів”.

"Ми вирішували питання, які дісталися нам у спадок щодо стадіону «Арена Львів». Зокрема, введення в експлуатацію другої черги цього спортивного комплексу. Спілкувалися на цю тему з керівництвом міста та області, адміністрацією стадіону. Основне, що вирішили – провести серйозний, великий аудит цього підприємства", - повідомив Ігор Гоцул.

Окрім цього, зазначає прес-служба ОДА, відбулася зустріч зі спортивною громадськістю регіону. Говорили, зокрема, про реформу спорту, про проблеми, з якими стикається більшість видів спорту, включаючи легку атлетику, розвиток спорту у школах і вищих навчальних закладах.

У межах робочої поїздки представники Міністерства відвідали навчально-спортивну базу літніх видів спорту Міністерства оборони, щоби перевірити підготовку цього об’єкту до юніорського чемпіонату Європи з боксу, запланованого на травень.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити