Мірча Луческ: "Карпати" дуже агресивно, добре оборонялися"

05 квітня 19:43
Переглядів: 94
Луческу не потиснув руку Севідову

Після матчу з "Карпатами" головний тренер донецького "Шахтаря" Мірча Луческу залишився задоволений як грою, так і результатом своєї команди.

"Ми заслужили цю перемогу. Рахунок відповідає тому, що було сьогодні на полі. Створили дуже багато атакуючих дій, але в завершальній фазі атаки не завжди були уважними. Тому не реалізували велику кількість своїх моментів.

Важко було до першого забитого гола - "Карпати" дуже агресивно, добре оборонялися, проводили небезпечні контратаки. Але ми розуміли, що буде така гра - з довгими передачами на Гладкого. На щастя, забили після стандартних положень. Сьогодні був на полі гравець, який відчував свої моменти і забивав - йдеться про Едуардо. У цілому можу сказати, що задоволений результатом і грою.

Велика різниця між зустріччю з "Дніпром" і сьогоднішнім матчем. У тій грі ми були повільними, було мало уваги і агресії, а сьогодні - навпаки. І з "Металістом", і сьогодні було видно, що команда росте. Будемо сподіватися, що вона буде так виглядати, а може навіть і краще, до кінця чемпіонату", - резюмував Луческу в інтерв'ю каналу " Футбол 1 ".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: