Мірча Луческу: "Не грали два місяці, але залишили добре враження"

18 лютого 08:39
Переглядів: 159
Луческу

Якби у Шахтаря було більше ігрової практики, то він міг би досягти більшого, ніж нічия у першому матчі 1/8 з Баварією (0:0).

Про це після матчу заявив головний тренер "гірників" Мірча Луческу.

"Я задоволений грою і задоволений тим, що всі задоволені. Ми не грали два місяці, але залишили хороше враження. У нас ще є шанс. Ми зіграємо необхідні товариські матчі, потім будемо продовжувати готуватися", - зазначив Містер.

"Баварія - хороший клуб, добре організований. Вони приїхали до нас у Львів після перемоги 8:0 - це змусило нас бути більш організованими в захисті, але й приділяти увагу атаці", - зауважив він.

Луческу повідомив, що шкодує про те, що його команда граючи в більшості не розпочала грати у свою гру.

"Я шкодую про те, що ми в більшості не почали грати в свою гру, контролювати м'яч і обігрувати суперника. Ми чомусь почали обігрувати суперника верхом, нашим нападникам було не дуже комфортно на другому поверсі. Втім, все одно ми добре виглядали", - сказав тренер.

"Чему не збільшилась кількість небезпечних моментів після вилучення Алонсо? Дуже багато помилок Ракицький допустив в обороні. У нас були проблеми в захисті, ми повинні були підстрахуватися", - зазначив він.

Луческу також виділив, що Шахтар зумів закрити практично всі дії Баварії в атаці.

"Важливо, що ми змогли закрити їх атакуючі дії. Якби було у нас більше ігрової практики, то ми могли б досягти більшого в сьогоднішньому матчі", - зазначив фахівець.

"Швайнштайгеру і Хабі Алонсо - 63 роки на двох. Нашим опорникам - 40. Це про щось повинно говорити?"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: