Мірча Луческу: "Перемога над гарною командою"

04 грудня 08:30
Переглядів: 132
луческу

Мірча ЛУЧЕСКУ, головний тренер «Шахтаря»

– Гра була важкою до першого гола. Наші суперники усіма способами – хорошою дисципліною і організацією оборонних дій – намагалися перешкодити нам розкрити їх захист. Вони добре закривали зони. Може бути, «Карпати» нічого не створили в атаці, але захищалися досить успішно і переконливо. У якійсь мірі в цьому їм допомогло і поле – воно було не дуже хорошої якості. Все-таки вже грудень і попереду зима, тому дуже складно... Якби ми забили на перших хвилинах, коли у нас було 3-4 гольових моменти, напевно було б набагато легше. А також цікаво та видовищно, тому що суперник не так би закривався в обороні. Ще раз зазначу: грали проти гарної команди, яка готова фізично! Вітаю «Карпати» з тим, як вони поставилися до матчу і як виконували отриману установку. Але наша перемога і три очки не обговорюються: вони заслужені, враховуючи, як розвивалася гра і що відбувалося на полі. Перемога заслужена, і результат відповідає грі.

– Тейшейра дуже багато забиває. Чи готові ви розлучитися з ним найближчим часом, якщо будуть вигідні пропозиції?
– Поки питання про розставання не стоїть. Про це більше говорить преса і придумує. Поки нічого немає.

– Є інформація, що «Шахтар» буде проводити домашні матчі в Запоріжжі. Чи відповідає це дійсності?
– Ніколи не стояло питання про Запоріжжя. Це стадіон запорізького «Металурга», і там ще грає «Зоря». У них хороше поле. Ми іноді думаємо про Запоріжжя, бо там все-таки багато донеччан. Тому, можливо, зіграємо там один з вирішальних домашніх матчів другого кола. Ми також поки залишаємося на «Арені Львів», це наш домашній стадіон. Сьогодні зіграли в Одесі, бо у Львові не дуже хороші кліматичні умови і потрібно зберегти поле, дай Бог, для весняної частини Ліги Європи і для збірної України, яка готується до чемпіонату Європи.

– Чи сподобалося вам полі в Одесі? І чи варто очікувати «Шахтар» тут знову?
– Ми завжди в Одесі почувалися добре, нас завжди дуже доброзичливо приймають. Знову ж таки, тут багато вболівальників, які люблять нашу команду. Ми з великим задоволенням сюди приїжджаємо і, звичайно, будемо це робити в майбутньому, якщо не будуть збігатися наші домашні гри з «Чорноморцем». Ми граємо там, де нас приймають.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: