Мірча Луческу: "В "Карпатах" весь час змінюються воротарі, гравці, від чемпіонату до чемпіонату, від туру до туру"

12 січня 23:53
Переглядів: 748
Луческу не потиснув руку Севідову

Головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу в ефірі румунського телебачення завагався з оцінкою екс-воротаря «Карпат» Мартіна Богатінова, який перейшов сьогодні у «Стяуа» з Бухареста.

- Що ви можете сказати про цього гравця? Вам говорить про щось його прізвище, Богатінов?

- Богатінов?

- Так, він був воротарем у львівських «Карпатах».

- Ммм ... Чесно кажучи, ні. Можливо... Ні, не можу сказати. Може, і був такий, але він точно не з головних воротарів чемпіонату України, тому що їх - то я знаю. Треба поцікавитися. Команди такого плану, як «Карпати», в них весь час змінюються воротарі, гравці, від чемпіонату до чемпіонату, від туру до туру, по 5-6 чоловік. Якщо ви дасте мені час поцікавитися, я вам скажу.

- Але ж він грав проти вашої команди, «Шахтаря»?

- Можливо, не виключено. Мене цікавить власна команда. І важливих гравців чемпіонату я пам'ятаю. Зараз спитаю тут... Ось мені кажуть, що він дуже хороший воротар. «Карпати» - хороша команда. Вони у нас в останньому матчі виграли з рахунком 3:2. Грав він в цьому матчі, до речі?

- Ні, він у цьому сезоні взагалі не грав.

- Що ж ви мене тоді питаєте про гравця, який рік не грає? Не дивно, що я його не пам'ятаю. І проте - не виключено, що це дуже хороший гравець. По-моєму, він один з тих гравців «Карпат», у яких виникли складнощі з керівництвом клубу. У «Карпат» були проблеми з виплатами гравцям, йшлося навіть про банкрутство. Можливо, він один з тих, у кого тоді виник конфлікт з клубом. А так - не знаю.

Тим більше, що я не знаю подробиць - в якій якості його взяла «Стяуа», основним воротарем або резервним. Але взагалі в українців хороші воротарі.

- Він македонець. Воротар збірної своєї країни.

- А, ну тоді не знаю. Ви мене питайте про моїх гравцях, про гравців «Динамо» Київ, «Дніпра», «Металіста», «Чорноморця», «Металурга» Донецьк - важливих команд. Бо решта, на кшталт «Металурга» Запоріжжя, я їх знаю, але тоді, коли ми з ними граємо. Мені готують потрібну для матчу інформацію, і на цьому все, - заявив Луческу в ефірі Dolce Sport .

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: