Мірошніченко і Чачуа проти Підківки та Марковича

23 березня 09:14
Переглядів: 108
мірошниченко

У неділю, 22 березня, на столичному НТК ім. В. Баннікова відбувся товариський матч між національними збірними командами України U-21 та U-20.

Команда Сергія Ковальця взяла участь у спарингу в рамках навчально-тренувального збору, у якому молодіжці ще належить зіграти товариські матчі зі збірними Словенії (26-го березня) та Словаччини (30-го березня).

Зазначимо, що до лав молодіжної збірної U-21 на цьому НТЗ приєдналися Амбросій Чачуа із львівських «Карпат» та представник тернопільської «Ниви» – Ілой Владис Емерсон. Взяв участь у грі і правий захисник «зелено-білих» Денис Мірошніченко.

Команда Олександра Петракова, в складі якої знаходяться і двоє карпатівців – воротар Роман Підківка та оборонець Андрій Маркович, у свою чергу, проводить підготовку до чемпіонату світу, який пройде у травні в Новій Зеландії.

Молодша команда активніше розпочала матч і більш конструктивно виглядала у центрі поля, але у середині тайму досвід гравців старшої «молодіжки» взяв верх над амбіціями. З 28-ої по 30-ту хвилину м’яч двічі побував у воротах команди U-20 – відзначилися Гринь та Безбородько.

На початку другої половини зустрічі влучний удар Данченка зробив перевагу молодіжки U-21 у рахунку ще більш солідною. Але юніорська збірна не склала зброю і до самого фінального свистка намагалася уникнути поразки. Зазначимо, що їм це майже вдалося: на 82-й хвилині Луканов «розмочив» рахунок, а ще через три хвилини Чумак реалізував пенальті, який заробив Немтінов – 3:2.

Україна U-21 – Україна U-20 – 3:2 (2:0)

22 березня. Київ. НТК імені Віктора Баннікова

УКРАЇНА U-21 (перший тайм):Шеремета – Філімонов, Сваток, Горбунов, Блізніченко, Гринь, Безбородько, Азацький, Фаворов, Мірошниченко, Мігунов.

УКРАЇНА U-21 (другий тайм): Гриценко – Дуць, Владис-Емерсон, Данченко, Хльобас, Петряк, Горбунов (Блізніченко, 65), Чачуа, Васильєв, Барілко, Очігава.

УКРАЇНА U-20: Сарнавський (Підківка, 46) – Качараба, Маркович (Кузнецов, 46), Ткачук (Ковтун, 46), Чумак (Танковський, 46), Кабаєв (Чумак, 70), Лучкевич, Беседін (Татарков, 70), Банасевич (Немтінов, 46), Харатін (Кулініч, 46), Татарков (Луканов, 46).

Голи: 1:0 – Гринь (28), 1:0 – Безбородько (30), 1:0 – Данченко (48), 1:0 – Луканов (82), 1:0 – Чумак (85, пенальті).