Міський футбольний клуб Івано-Франківська "Тепловик" допущений до професійних змагань другої ліги

20 липня 18:11
Переглядів: 400
Тепловик

Міський футбольний клуб Івано-Франківська «Тепловик» допущений до участі у всеукраїнських змаганнях футболу серед команд другої ліги у сезоні 2016-2017 року.

Про це йшла мова 20 липня на прес-конференції керівників МФК «Тепловик», обласної федерації футболу і міського голови Івано-Франківська.

Тарас Клим, голова обласної федерації футболу, повідомив, що з шести членів комісії, яка приймала рішення про надання атестату на участь у змаганнях, три голосували «за», двоє були проти й один утримався.

Особливо багато зауважень було до стадіону «Рух» – аж 21. Їх потрібно ліквідувати до першого домашнього матчу.

«Зауважень є багато, але атестат є. Думаю, ми спільними зусиллями зможемо провести цей корабель під назвою МФК «Тепловик» до фінішу», – сказав Клим.

Василь Ольшанецький, президент МФК «Тепловик», повідомив, що у неділю, 17 липня, підписані контракти на рік з усіма футболістами. Усі – з Івано-Франківська та області. Вперше команда зібралася 4 липня, а перша гра відбудеться вже 24 липня у Білій Церкві. Перший домашній матч запланований на серпень.  Вчора отримали форму для футболістів.

«Будемо робити все, щоб набирати очки, і щоб команда жила», – заявив Ольшанецький.

Володимир Ковалюк, головний тренер МФК «Тепловик» сказав, що всім найкращим футболістам з Івано-Франківської області запропонували бути у команді, але не всі погодилися.

«Ми хочемо зробити ставку на молодих футболістів, але чекаємо, що старші нам будуть допомагати, – сказав Ковалюк. – Є п’ять-шість, які виступали на професійному рівні, решта – молоді й перспективні».

Міський голова Руслан Марцінків повідомив, що продовжиться пошук партнерів та спонсорів для фінансування команди.

«Для нас важливо відновити команду, професійний футбол. Це непростий процес.Складно було переконати депутатів міської та обласної ради, що нам потрібний професійний футбол», – сказав міський голова Руслан Марцінків.

Громадськість він закликав підтримувати команду, фінансово, медійно тощо, а також приходити на ігри. За його словами, зараз у швидкому темпі будуть проводитися роботи на стадіоні- встановлення табло, ремонт роздягалень, проведення тепла.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: