Міський голова Андрій Садовий: "Якби наші футболісти грали з таким же завзяттям, як "Галичанка"

19 вересня 17:00
Переглядів: 440
Галичанка Львів

17-18 вересня львівська «Галичанка» на домашньому майданчику приймала польську «Погонь Балтику» зі Щецина в рамках першого кваліфікаційного раунду Кубка ЄГФ (Європейської гандбольної федерації) сезону 2016/17 рр. 

Команди обмінялися перемогами: у першій грі «Галичанка» здолала «Погонь» з рахунком 24:22, у другій сильнішими були польки – 24:20. Але за сумою м’ячів, забитих у двох зустрічах, польські гандболістки переважили львівських – 46:44. Отож, у другий раунд Єврокубка пройшла «Погонь Балтика».

Потрібно віддати належне гандболісткам «Галичанки»: вони продемонстрували гідну та рівну боротьбу, поступившись лише двома м’ячами, до того ж більш досвідченій, укомплектованій чотирма легіонерками команді. 

У єврокубкових матчах «Галичанка» виступила наступним  складом: воротарки Єлизавета Гілязетдінова і Марія Гладун та польові гравці – Леся Смолінг, Марина Коновалова, Наталія Савчин, Наталія Туркало, Анастасія Дорожівська, Вікторія Сідлецька, Мар’яна Маркевич, Анастасія Баранович,  Софія Давидянц, Олена Косик, Олеся Парандій, Наталія Сабова, Наталія Стрюкова, Тетяна Поляк, Наталія Воловник. Головний тренер команди – Тетяна Штефан.

 Вболівав за «Галичанку» на Єврокубку і сам міський голова Андрій Садовий, який позитивно відзначив команду: «Якби наші футболісти грали з таким завзяттям, як «галичанки», ми б, напевно, виграли усі Кубки та чемпіонати. Даю слово і у майбутньому відвідувати матчі цієї команди, тому що тут заряджаєшся  сильною і позитивною енергетикою».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: