Міський стадіон може відмовитись прийняти тернопільське дербі

11 листопада 18:22
Переглядів: 275
фк тернопіль

Триває процес пошуку рішення проблеми несплати боргів футбольним клубом Нива Тернопільському міському стадіону.

Президент Ниви факт боргування заперечує, керівництво міського стадіону скаржиться на відсутність оплати і пошуку варіантів вирішення проблеми. А тим часом наближається головна гра сезону — тернопільське дербі між Нивою та Тернополем.

Директор КП  "Тернопільський міський стадіон"  Ігор Шушкевич стверджує, що ФК Нива і досі винен стадіону близько 65 тисяч гривень. Мовляв, вся підтверджуюча документація та судові рішення є. А от оплат — нема.

В кінці вересня ця проблема вже була озвучена паном Шушкевичем. Натомість Роман Мацюпа, директор ФК Нива, тоді повідомив, що борги є, але є і конкретні домовленості і кроки до їх погашення.

Зараз же ситуація незрозуміла. Президент ФК Нива Автанділ Мдінарадзе у інтерв'ю, розміщеному вчора, 10 листопада, на офіційному сайті заявив:

— Найбільша інфраструктурна проблема Ниви на сьогодні — це міський стадіон Тернополя, з керівництвом якого у нас постійно виникають суперечки. Сьогодні теж пролунав дзвінок від керівництва стадіону, яке заявило, що має намір передати нам лист з протестом про якусь заборгованість перед ними. Сума фігурує чимала — близько 65-ти тисяч гривень, які нібито накопичилися за кілька років. Я не розумію, звідки взялася ця сума, адже щоматчу ми платимо за оренду стадіону — безкоштовно нам його ніхто не дає. При вмиканні освітлення гра на міському стадіоні нам обходиться у 10 тисяч гривень. Я не можу поки сказати, звідки взялася ця цифра по заборгованості, адже листа від керівника стадіону ще не бачив. Коли ми його отримаємо, тоді будемо робити певні кроки до вирішення проблеми. Але мене бентежить один факт, що така ситуація відбувається лише перед міським дербі проти ФК Тернопіль. Я не можу зрозуміти, для чого потрібні ці закулісні ігри. Навіщо таким способом з'ясовувати стосунки між командами? Звісно, ми будемо розбиратись у цій ситуації і обов’язково поставимо до відома наших вболівальників щодо цього.

Керівництво ж міського стадіону заявляє, що проблема існує дуже давно, однак ніяк не вирішується. Мовляв, навіть зараз, коли знову підняли питання боргів — жодних переговорів і варіантів вирішення з боку Ниви немає.

— Я керівник підприємства. — каже пан Шушкевич. — В мене працюють люди, яким треба платити зарплату.  Мені треба платити за електроенергію. Я розумію, що зараз відбудеться остання гра у осінньому сезоні, команди підуть на зимову перерву — а борги залишаться.  І це буде моїм клопотом, який ніяк не можна вирішити.

Наостанок пан Шушкевич повідомив, що про ситуацію з боргами він повідомив і у Професійну футбольну лігу, і керівництву ФК Нива та ФК Тернопіль.  І достатньо категорично заявив, що не збирається підписувати угоди про оренду стадіону до моменту сплати боргів.

Тож, якщо ситуація не зміниться, і керівництво стадіону не знайде порозуміння з керівництвом Ниви — невідомо, де відбудеться довгоочікуване і анонсоване тернопільське дербі, що заплановане власне на цю неділю.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: