Міський турнір з міні-футболу виграли представники Тернопільської мерії

20 січня 20:15
Переглядів: 69
Бандера

З 15 до 17 січня у приміщенні фізкультурно-оздоровчого комплексу комунального закладу "Тернопільська дитячо-юнацька спортивна школа з футболу та інших видів спорту" тривав Відкритий міський турнір з міні-футболу серед команд громадських організацій, присвячений 105-й річниці з дня народження Степана Бандери, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

У змаганнях взяли участь 9 команд, зокрема: Галтерс, Файне місто, ДЮСШ-98, Кореспондент, Дружба, Сокіл, команда Тернопільської міської ради, молодіжна команда Тернопільської міської ради та команда обласної державної адміністрації. Загалом, у турнірі свої футбольні таланти демонстрували більше ста спортсменів.

За підсумками змагань, перемогу здобула команда Тернопільської міської ради, яка у фінальному матчі по пенальті здолала команду місцевих журналістів Кореспондент з рахунком 3:2 (в основний час була зафіксована бойова нічия 3:3). Третіми стали футболісти обласної державної адміністрації, перемігши у втішному фіналі команду Дружба з рахунком 2:0.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: