Міст до нових перемог. Урочисте підписання спонсорської угоди між "Торговим домом "Міст Експрес" і ФК "Карпати"

08 листопада 22:42
Переглядів: 171
Карпати

Звісно, якби карпатівці дотиснули своїх суперників і здобули перемогу, настрій у команди був би кращий. Але вже після кількох хвилин проведених на терасі ресторану «Панська чарка», футболісти розслабилися і трохи заспокоїлися від важкого та напруженого матчу. Одразу після гри підопічні Ігоря Йовічевіча вирушили на церемонію урочистого підписання спонсорської угоди з «Торговим домом «Міст Експрес», який нещодавно отримав статус «офіційного партнера» ФК «Карпати». 

Топ-менеджмент «Міст Експрес» уже чекав на «зелено-білих». Переглянувши матч на живо, керівництво компанії одразу вирушили на місце зустрічі, аби зустріти своїх нових партнерів. Ще з минулого мату логотип «Міст Експрес» знайшов своє місце на ігровій футболці «Карпат». Тепер же прийшов час підписати договір, а свідками цього процесу мали стати усі гравці першої команди. 

Генеральний директор Торгового дому «Міст Експрес» Юрій Авдиш подякував команді за гру проти «Металіста», а також відзначив, що за «Карпати» уболіває велика кількість фанів з усієї України. Підписання угоди має стати важливим етапом розвитку обох структур, відповідно, кожна сторона у підсумку має залишитися задоволеною. 

У свою чергу, спортивний директор «зелено-білих» Юрій Беньо додав, що в теперішній ситуації спонсорська підтримка надзвичайно важлива для кожного футбольного клубу. Зважаючи на те, що «Карпати» уже вдруге підписують договір з «Міст Експрес», користь від співпраці відчули обидва бренди. 

Не обійшлося і без подарунків. Так, Юрій Авдиш презентував карпатівцям символічний кубок, із надією, що «зелено-білі» таки привезуть найбажаніший для себе трофей до Львова, а «леви» нагородили своїх офіційних партнерів новенькими футболками із відповідними надписами на спинах та милими сувенірами від магазину «Фанат». 

А далі церемонія переросла в неофіційну частину за фуршетним столом. Керівники «Торгового дому «Міст Експрес» виявилися людьми з прекрасним футбольним розумінням, тож їм було про що поспілкуватися із тренерами «Карпат» в затишній атмосфері...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: