Міста і райони. 18 травня

20 травня 15:19
Переглядів: 190
гол

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Чемпіонат. 2 тур
Хриплин - Вовчинець - 3:1
"Ярковиця" - Крихівці - 2:4
"Штурмовик" - "Благо" - перенесено
Микитинці - "Легіон" - 22 травня
ТДВ "БМФ-ІФ-буд-Сокіл" - вихідний

ГАЛИЧ

1 ліга. 3 тур

"Північ"
Нараївка - Слобода
Яблунів - Більшівці - 2:1
Медуха - Тустань
Кінашів - Бовшів - 1:3 
"Південь"
Кінчаки - Крилос - 1:2
Комарів - Залуква
Вікторів - Маріямпіль
Крилос-2 - Блюдники - 1:3
Дубівці - Мединя - 1:1

2 ліга. 3 тур
"Північ"

Височанка - Острів
Ганівці - Бринь - 4:4
Старий Мартинів - Новий Мартинів - 2:1
"Південь"
Жалибори - Вигівка - 3:5
Курів - Дем'янів
Куропатники - Скоморохи - 2:2
Насташино - Підшумлянці

РОГАТИН

Суперліга. 3 тур
Бабухів - Черче - 3:0
Васючин - Липівка - 2:2
Верхня Липиця - Добринів - 2:1
Помонята - Обельниця - 4:0
Долиняни - Лучинці - 0:0
Рогатин - Юнашків - 2:0

Становище команд (після 2-х турів)
               І  В  Н  П  М  О
Липівка   2  2  0  0  6-3  6
Лучинці   2  1  1  0  6-2  4
Добринів  2  1  1  0  5-2  4
Васючин  2  1  0  1  7-6  3
Черче      2  1  0  1  3-2  3
Долиняни 2  1  0  1  4-4  3
Бабухів    2  1  0  1  3-3  3
Юнашків   2  1  0  1  1-1  3
Обельниця 2  1  0  1  3-6  3
Помонята   2  0  1  1  3-5  1
Рогатин      2  0  1  1  2-4  1
Верх. Липиця 2  0  0  2  0-5  0

1 ліга. 3 тур
Підвиння - Кліщівна - 0:7
Козарі - Букачівці - перенесений
Жовчів - Світанок - 4:0
Путятинці - Чесники - 1:1
Нижня Липиця - Пуків - 1:0
Потік - Підкамінь - 0:3

ТИСМЕНИЦЯ

Прем'єр-ліга. 4 тур
Підлісся - Старі Кривотули - не відбувся
Єзупіль - Липівка - 2:0
Чорнолізці - Старий Лисець - 3:6
Драгомирчани - Загвіздя - 2:4
Чукалівка - Клубівці - 1:3
Черніїв - Радча - 3:1

Становище команд
                      І  В  Н  П  М   О
Ст. Лисець     4  3  0  1  12-7  9
Черніїв           4  2  1  1  9-6  7 
Підлісся         3  2  1  0  6-3  7
Ст. Кривотули 3  2  1  0  5-2  7
Радча            4  2  1  1  7-5  7
Загвіздя         3  2  0  1  8-5  6
Єзупіль          4  1  3  0  6-4  6
Клубівці         3  1  1  1  4-4  4
Драгомирчани 4  1  0  3  4-7  3
Чорнолізці      4  1  0  3  7-13  3
Липівка          4  0  1  3  2-6  1
Чукалівка       4  0  1  3  2-10  1

1 ліга. 3 тур
Стриганці - Березівка
Стебник - Вільшаниця - 3:1
Павлівка - Тязів - 3:2
Одаї - Сілець - +:-
Нові Кривотули - Пшеничники - 0:2
Довге - Підлужжя - 4:1

ТЛУМАЧ

1 ліга. 7 тур
Королівка - Остриня - 0:4
Колінці - Надорожна - 2:0
ФК "Тлумач" - Палагичі - 0:0
Живачів - Прибилів - 4:0
Олеша - Грушка - 0:3
Жуків - Ісаків - -:+
Підвербці - Нижнів - 0:4

Становище команд
                  І  В  Н  П    М     О
Прибилів    7  6  0  1  29-11  18
Живачів     7  5  0  2  19-7   15 
Грушка      7  5  0  2  20-11  15

Нижнів       7  5  0  2  19-18  15 
Ісаків         7  4  1  2  12-6  13 
Остриня     7  3  2  2  11-10  11
Колінці       7  3  2  2  8-9   11
ФК "Тлумач" 7  2  2  3  8-7  8 
Королівка   7  2  2  3  6-12   8
Палагичі    7  1  3  3  7-9   6
Підвербці   7  1  2  4  7-19   5
Надорожна 7  1  2  3  6-19  5 
Жуків         7  1  1  5  6-11  4 
Олеша       7  1  1  5  6-14  4

2 ліга. 4 тур
Група А

Пужники - Бортники - 1:2
Гринівці - Яківка - 1:4
Озеряни - Гарасимів - 0:3
Хотимир - Живачів-2 - 3:0 
Група Б
Гостів - Петрилів - 4:3
Антонівка - Локітка - 6:2
Братишів - Вікняни - 0:2
Олешів - Буківна - 0:2

БОГОРОДЧАНИ

Перенесені матчі
Солотвин – Старуня - 0:9
Глибоке – Підгір’я - 1:8
Росільна – Іваниківка - 2:1

Становище команд
                        І   В  Н  П   М   О
Підгір'я             6  6  0  0  32-3  18
Старуня            6  5  1  0  21-6  16
Глибівка           6  4  2  0  16-5  14 
Ст. Богородчани 6  4  0  2  15-7  12 
Іваниківка          7  3  1  3  15-8  10 
Росільна           7  3  1  3  6-7   10 
Саджава           6  3  0  3  14-10  9
Глибоке            6  3  0  3  10-15   9
Монастирчани   6  2  1  3  9-8   7 
Дзвиняч            6  2  1  3  8-15  7 
Гринівка-Нивочин 6  2  0  4  6-11  6 
Грабовець         6  1  1  4  4-11  4 
ФК "Солотвин"   6  1  0  5  5-33  3
Горохолина       6  0  0  6  2-24  0

Бомбардири: Мотуз (Підгір’я) – 10, П. Дмитрів (Підгір’я) – 8, Челепіс (Ст. Богородчани) – 7, Онуфрак (Підгір’я) – 6, А.Мельничук (Старуня) – 6 голів.

ДОЛИНА

1 ліга. 6 тур
Яворів - Гошів - 1:2
Старий Мізунь - ФК "Долина" - 2:3
ТФК Тяпче - Міжріччя - 0:1
Белеїв - "Свіча" Тяпче - 2:1
Велика Тур'я - Розточки - 2:6
Тисів - Одиниця - 3:2

Становище команд
                      І  В  Н  П  М   О
Белеїв           6  5  0  1  13-7  15 
ТФК Тяпче     6  4  0  2  14-5  12 
"Свіча" Тяпче 6  4  0  2  16-9  12  
ФК "Долина"  6  4  0  2  11-12  12 
Гошів             6  3  1  2  22-13  10 
Велика Тур'я  6  3  0  3  20-15  9 
Одиниця        6  3  0  3  14-17  9
Міжріччя        6  3  0  3  6-14  9 
Розточки        6  2  1  3  16-13  7 
Тисів              6  2  0  4  11-17  6 
Яворів            6  1  0  5  7-17  3 
Ст. Мізунь      6  1  0  5  7-18   3

2 ліга5 тур
Витвиця - Надіїв - 1:2
Кропивник - Раків - 3:3
Солуків - Тростянець - 8:1
Станківці - Підліски - 1:2
Гузіїв - Вигода 3:0
Княжолука - Слобода-Долинська

Становище лідерів
                      І  В  Н  П  М   О
Гузіїів            6  5  1  0  18-2  16 
Надіїв            6  5  1  0  18-7  16 
Підліски         6  4  2  0  10-5  14  
Вигода           6  4  1  1  17-6  13

КАЛУШ

1 ліга. 4 тур
Негівці - Станькова - 1:4
Вістова - Старий Угринів - 2:0
Голинь - Студінка - 2:2
Гуменів - Верхня - 2:3
Довге-Калуське - Сівка-Калуська - 2:0
Перекоси - Довгий Войнилів - 3:1

Становище команд
                         І  В  Н  П   М    О
Станькова         4  4  0  0  15-2  12
Довге-Калуське 4  4  0  0  6-1  12 
Сівка-Калуська  4  2  0  2  10-8  6 
Перекоси           4  2  0  2  6-6  6 
Гуменів             4  2  0  2  7-11  6  
Голинь              4  1  2  1  7-6  5
Негівці              4  1  2  1  7-8  5 
Верхня              4  1  2  1  6-9  5  
Вістова              4  1  1  2  7-10  4
Старий Угринів  4  1  0  3  2-6  3  
Студінка            4  0  2  2  6-8  2 
Довгий Войнилів 4  0  1  3  4-8  1

2 ліга. 4 тур 
1 група

Тужилів - Бабин-Середній - 4:0
Грабівка - Новиця - 3:3
Боднарів - Підгірки - 3:2
Бережниця - Бабин-Зарічний - 0:5
Перевозець - Пійло - 4:2

Становище лідерів
                        І  В  Н  П   М  О
Новиця             4  3  1  0  11-6  10
Тужилів            4  3  0  1  19-4  9
Боднарів          4  3  0  1  10-4  9

2 група
Лука - Слобідка - не відбувся
Томашівці - Мостище - 3:1
Довпотів - Довжка - 1:0
Кропивник - Кадобна - 2:1
Войнилів - Сівка-Войнилівська - 1:1
Копанки - Дубовиця - 4:1

Становище лідерів
                            І  В  Н  П   М  О
Лука                    3  3  0  0  11-3  9
Копанки               3  2  1  0  14-1  7
Мостище             4  2  1  1  7-6   7

НАДВІРНА

1 ліга. 2 тур
Волосів - Назавизів - 0:1
Красна - Гаврилівка - 0:1
Тисменичани - Камінне
Білі Ослави - Лісна Тарновиця
Перерісль - Саджавка

РОЖНЯТІВ

Вища ліга. 3 тур
Брошнів - Слобода-Рівнянська - 0:1
Рожнятів - Ясень - 2:0
Нижній Струтин - Берлоги - 4:0
Цінева - Сваричів - 2:2
Вільхівка - Суходіл - 3:1

Становище команд
                        І  В  Н  П  М  О
Цінева             3  2  1  0  16-2  7
Сваричів          3  2  1  0  8-3  7
Вільхівка          3  2  1  0  9-6  7
Сл.-Рівнянська 3  2  1  0  6-4  7 
Нижній Струтин 3  2  0  1  8-4  6
Брошнів           3  2  0  1  3-2  6
Рожнятів          3  1  0  2  3-5  3
Ясень              3  0  0  3  3-7  0
Суходіл           3  0  0  3  3-15  0
Берлоги           3  0  0  3  0-12  0

Бомбардири (після 2-го туру): Матуляк (Вільхівка) і Лаврінок (Цінева) - по 4, Дзундза (Сваричів) - 3 голи.

2 ліга. 3 тур
Петранка - Закерничне - 3:1
Рівня - Іванівка-Ясеновець - 4:0
Креховичі - Грабів - 1:4
Спас - Вербівка - 1:0
Верхній Струтин - Дуба - 0:4
Камінь - Небилів - 2:5

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити