Міста і райони. 27 квітня

29 квітня 14:12
Переглядів: 433
Гол

ВЕРХОВИНА

Чемпіонат ще не стартував

ГОРОДЕНКА

Чемпіонат стартує 1 травня

КОЛОМИЯ

1 ліга. 3 тур
Мала Кам`янка - Коршів - 2:0
Верхній Вербіж - Угорники - 1:1
Струпків - Воскресинці - 3:0
Спас - Молодятин - 3:0
Жукотин - Лісний Хлібичин - 1:1
Семаківці - печеніжин - 2:1
Матеївці - Дебеславці - 3:0

Становище команд
                       I  В  Н  П  М  O
Струпків          3  3  0  0  10-0  9
Жукотин          3  2  1  0  5-2  7
Угорники         3  2  1  0  4-2  7
Матеївці          3  2  0  1  6-4  6
Верхній Вербіж 3  1  2  0  4-1  5
Воскресинці    3  1  1  1  7-8  4
Хлібичин          3  1  1  1  3-6  4
Спас               3  1  0  2  5-5  3
Семаківці         3  1  0  2  3-4  3
Мала Кам`янка 3  1  0  2  7-8  3
Коршів            3  1  0  2  4-5  3
Печеніжин       3  1  0  2  4-6  3
Дебеславці      3  1  0  2  2-5  3
Молодятин      3  0  0  3  0-8  0

2 ліга. 2 тур
Велика Кам'янка - лісна Слобідка - 0:1
Черемхів - Королівка-Корнич - 3:2
Торговиця - Іванівці - 1:0
Ворона - Підгайчики - 0:1
Ковалівка - Ценява - 1:1
Сопів - Джурків - 6:0

Становище команд
                     I  В  Н  П  М  O
Черемхів       2  2  0  0  7-3  6
Ковалівка      2  1  1  0  6-3  4
Торговиця      2  1  1  0  3-2  4
Ліс. Слобідка 2  1  1  0  1-0  4
Ценява          2  1  1  0  2-1  4
Підгайчики     2  1  1  0  3-2  4
Сопів             1  1  0  0  6-0  3
Вел. Кам'янка 2  1  0  1  2-2  3
Голосків         1  0  1  0  0-0  1
Королівка-Корнич 2  0  0  2  3-5  0
Ворона          2  0  0  2  0-2  0
Іванівці          2  0  0  2  1-5  0
Джурків         2  0  0  2  2-11  0

КОСІВ

Чемпіонат стартує 4 травня

СНЯТИН

1 ліга. 1 тур
Видинів - Стецева - 4:1
Вовчківці - Джурів - 2:0
Княже - Залуччя - перенесено
Прутівка - Потічок - 4:1
Белелуя - Борщів - 1:2
Задубрівці - Устя - 1:0
Підвисоке - Тулуків - 2:2

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Попередній етап (23 квітня)
"Штурмовик" - "Ярковиця" - 2:2, пен - 4:3
1/4 фіналу
Хриплин - Вовчинець - 1:2
Крихівці - "Благо" - 1:2
Микитинці - "Штурмовик" - 4:3
"Легіон" - Опришівці - 4:0

ГАЛИЧ

Кубок. 1/8 фіналу
Бовшів - Кінчаки - 6:0
Більшівці - Новий Мартинів - 1:2
Медуха - Задністрянськ - 2:2, по пен. - 4:1
Нараївка - Вікторів - 1:4
Комарів - Слобода
Яблунів - Дубівці - 3:0
Крилос-2 - Кінашів - 0:2
Блюдники - Мединя - 1:0

РОГАТИН

Суперліга. 1 тур
Юнашків - Черче - 1:0
Бабухів - Липівка - 2:3
Рогатин - Добринів - 1:1
Васючин - Обельниця - 6:2
Верхня Липиця - Лучинці - 0:4
Долиняни - Помонята - 3:1

2 ліга. 1 тур
Кліщівна - Букачівці - 1:4
Козарі - Світанок - 1:1
Підвиння - Чесники - 0:1
Пуків - Жовчів - 0:2
Путятинці - Підкамінь - 0:3
Нижня Липиця - Потік - 1:3

2 ліга. 1 тур
Група Схід

Чернів - Явче - 2:5
Діброва - Колоколин - 0:2
Загір'я - Сарники - 4:1
Вербилівці - Конюшки - 2:1
Група Захід
Беньківці - Приозерне - 2:3
Долиняни-2 - Фрага - 0:1
Воскресінці - Заланів - 4:1
Руда - Яглуш - 5:1

ТИСМЕНИЦЯ

Прем'єр-ліга. 1 тур
Загвіздя - Клубівці - перенесено
Старий Лисець - Радча - 1:3
Липівка - Чукалівка - 0:0
Старі Кривотули - Драгомирчани - 1:0
Єзупіль - Черніїв - 2:2
Підлісся - Чорнолізці - 3:1

ТЛУМАЧ

1 ліга. 4 тур
Грушка - Ісаків - 0:1
Прибилів - Підвербці - 3:0
Палагичі - Жуків - 4:1
Надорожна - Олеша - 2:1
Остриня - Живачів - 3:2
Королівка - Тлумач - 1:0
Нижнів - Колінці - 4:0

Становище команд
                  І  В  Н  П  М   О
Прибилів    4  4  0  0  20-4 12
Ісаків         4  2  1  1  8-3    7
Остриня     4  2  1  1  6-6    7
Королівка  4  2  1  1  4-5    7
Грушка      4  2  0  2  12-10  6
Живачів     4  2  0  2  8-7    6
Колінці       4  2  0  2  3-6    6
Нижнів       4  2  0  2  10-16  6
Підвербці   4  1  2  1  6-8   5
Палагичі    4  1  1  2  6-7   4
Жуків         4  1  1  2  5-8   4
Надорожна 4  1  1  2  5-10  4
Олеша        4  1  0  3  3-4  3
ФК "Тлумач" 4  1  0  3  4-6  3

2 ліга. 2 тур
Група А

Яківка - Гарасимів - 0:1
Бортники - Хотимир - 3:0
Пужники - Озеряни 
Живачів-2 - Гринівці - 1:6
Група Б
Локітка - Вікняни - 1:4
Петрилів - Олешів - 2:2
Гостів - Братишів 
Буківна - Антонівка - 2:0

БОГОРОДЧАНИ

2 тур
Глибоке – Солотвин - 2:4
Підгір’я – Гринівка-Нивочин - 4:0
Монастирчани – Горохолина - 5:0
Саджава – Росільна - 0:1
Грабовець – Дзвиняч - 0:0
Старі Богородчани – Іваниківка - 2:0
Старуня – Глибівка - 2:2

Становище команд
                        І  В  Н  П  М  О
Підгір'я             2  2  0  0  8-1  6
Монастирчани   2  1  1  0  5-0  4
Дзвиняч            2  1  1  0  4-1  4
Глибівка            2  1  1  0  4-3  4
Росільна            2  1  1  0  1-0  4
ФК "Солотвин"   1  1  0  0  4-2  3
Іваниківка          2  1  0  1  4-3  3
Ст. Богородчани 2 1  0  1  3-3  3
Глибоке             2  1  0  1  3-4  3
Старуня            2  0  1  0  2-2  1
Грабовець         2  0  1  1  1-4  1
Саджава           2  0  0  2  1-5  0
Гринівка-Нивочин 2  0  0  2  0-5  0
Горохолина       2  0  0  2  1-9  0

ДОЛИНА

1 ліга. 1 тур 
Тисів - Старий Мізунь - 3:1
ФК "Одиниця" - Гошів - 2:11
"Свіча" Тяпче - ТФК Тяпче - 1:0
Велика Тур'я - Міжріччя - 7:0
Белеїв - Яворів - 1:0
Розточки - ФК "Долина" - 2:3

2 ліга. 1 тур
Гузіїв - Солуків - 7:0
Витвиця - Станківці - 0:5
Надіїв - Раків - 4:0
Вигода - Підліски - 1:1
Слодоба-Долинська - Тростянець - 3:1
Княжолука - вихідна

КАЛУШ

1 ліга. 2 тур
Голинь Перекоси - 3:1
Вістова - Верхня - 2:2
Негівці - Сівка-Калуська - 3:1
Гуменів - Студінка - 3:2
Довге-Калуське - Довгий Войнилів - 1:0
Станькова - Старий Угринів - 3:1

Становище команд
                         І  В  Н  П  М  О
Станькова         2  2  0  0  7-1  6
Гуменів             2  2  0  0  5-3  6
Довге-Калуське 2  2  0  0  3-1  6
Негівці              2  1  1  0  5-3  4
Старий Угринів  2  1  0  1  2-3  3
Голинь              2  1  0  1  3-2  3
Сівка-Калуська  2  1  0  1  5-6  3
Верхня              2  0  1  1  2-6  1
Вістова              2  0  1  1  5-6  1
Студінка            2  0  1  1  4-5  1
Довгий Войнилів 2  0  0  2  1-3  0
Перекоси           2  0  0  2  2-5  0

2 ліга. 2 тур 
1 група

Бережниця - Підгірки - 1:4
Тужилів - Новиця - 2:3
Перевозець - Грабівка - 1:1
Боднарів - Пійло - 4:3
Підмихайля - Бабин-Середній - 2:1

Становище команд
                        І  В  Н  П  М  О
Боднарів          2  2  0  0  7-1  6
Новиця             2  2  0  0  7-3  6
Підмихайля       2  2  0  0  6-4  6
Тужилів             2  1  0  1  11-3  3
Підгірки             2  1  0  1  7-5  3
Бабин-Середній 2  1  0  1  4-3  3
Грабівка            1  0  1  0  1-1  1
Перевозець       2  0  1  1  1-4  1
Бабин-Зарічний 1  0  0  1  1-3  0
Бережниця        2  0  0  2  2-8  0
Пійло                2  0  0  2  1-13  0

2 група
Кадобна - Томашівці - 7:5
Дубовиця - Кропивник - 3:1
Довжка - Лука - 0:5
Сівка-Войнилівська - Довпотів - 1:0
Мостище - Войнилів - 3:1
Слобідка - Копанки - 1:3

Становище команд
                            І  В  Н  П   М  О
Копанки               2  2  0  0  13-1  6
Лука                    2  2  0  0  8-2  6
Дубовиця             2  2  0  0  6-3  6
Мостище              2  1  1  0  4-2  4
Кадобна                2  1  1  0  8-6  4
Сівка-Войнилівська 2  1  0  1  3-3 3
Кропивник             2  1  0  1  4-3  3
Довпотів                2  1  0  1  2-2  3
Томашівці             2  0  0  2  7-10  0
Войнилів               2  0  0  2  2-5  0
Слобідка               2  0  0  2  1-6  0
Довжка                 2  0  0  2  0-15  0

НАДВІРНА

Кубок. 1/8 фіналу. Перші матчі
Пнів - Стримба - 2:2
Лоєва - Перерісль - 0:2
Гаврилівка - Саджавка - 3:2
Фитьків - Волосів - 1:4
Парище - Середній Майдан - 9:2
Назавизів - Красна - 3:1
Тисменичани - Лісна Тарновиця - 1:1
Матч-відповідь
Молодків - Камінне - 0:3 (перша гра - 0:0)

РОЖНЯТІВ

Старт чемпіонату запланований на 4 травня

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити