"Місто мрій" Чернова і "площа Ринок" для Руденка

17 вересня 16:21
Переглядів: 144
Віталій РУДЕНКО

Одесити – люди особливі. Мова, гумор, акцент, погляди на життя – все це вирізняє мешканців Південної Пальміри з-поміж інших. У зелено-білій футболці виступало не так вже й багато уродженців морської столиці України. Наші сьогоднішні герої репрезентували «Карпати» з різницею у десять років і залишили свій помітний слід в історії львівського клубу. 

Два корінні одесити з притаманною їм щирістю і вишуканістю пригадують той час, коли вони були частиною львівських «Карпат». 

Андрій Чернов – один з найбільш харизматичних захисників галицького клубу у новітній історії. Мабуть, небагато іногородніх гравців «Карпат» настільки щиро люблять Львів і згадують про нього з таким теплом. 

Андрій ЧЕРНОВ

• Народився 19-го жовтня 1979-го року у м. Любань (Білорусь).

• Вихованець одеського футболу. Кар’єра в «Карпатах»: 2001-2002 рр. 

• За «Карпати» зіграв 23 матчі, забив 2 голи. 

Час, проведений в «Карпатах»... це старт моєї футбольної кар’єри. 

В «Карпатах» я реалізував себе на... відсотків 80-85. 

Кращий гравець моїх «Карпат»... Роман Толочко. Людина, яка могла завести партнерів, підказати, «напхати». До нього прислуховувалися, в нього вірили. Це справжній капітан команди. До того ж Рома ще й людина прекрасна. Приклад для наслідування для молодих футболістів. 

Львів для мене це... місто, де збуваються мрії.Обожнюю це чудесне місто. Я б з радістю переїхав туди жити. 

Львівські вболівальники... це супер! Завжди нас підтримували, вдячний їм за це. Одні з кращих вболівальників, яких я зустрічав. 

Моє улюблене місце у Львові... ресторанчик «1+1». Знаходився поруч з «McDonalds» на проспекті Шевченка. Часто заходили туди з хлопцями з команди: Андрієм Тлумаком, Сергієм Даниловським, Тарасом Кабановим, Андрієм Донцем...

Львів і Одеса... різні міста. У Львові менталітет європейський, а в Одесі – одеський (сміється). 

В Одесі мені не вистачає... львівських пагорбів, пейзажів, гірок... У Львові можна піднятися на невелике підвищення і поглянути на все місто. Наприклад, Високий Замок.

Найкращий спогад про «Карпати»... Петро Димінський. Неодноразово з ним спілкувався. По очах Димінського бачив – він любить футбол. У такій ситуації не хотілося підводити людину, яка віддає себе цій справі. Тим більше, Петро Петрович тільки починав розбудовувати «Карпати». 

Нинішні «Карпати»... стартували непогано, був малюнок. Зараз помітно, що не вистачає «фізики». Сергій Зайцев якісно працює над тактикою, але другі тайми поєдинків з «Динамо» і «Шахтарем» показали, що команда сідає, притискається до воріт. Мабуть, бензин варто змінити з 95-го на 98-й. 

Віталій Руденко
 – спокійний, виважений, інтелігентний. Людина, що захищала ворота «левів» у час останнього значного підйому. Найвищі місця у чемпіонаті, успішні матчі в єврокубках – все це Руденко пам’ятає не з чужих слів. 

Віталій РУДЕНКО

• Народився 26 січня 1981-го року в Одесі.

• Вихованець одеського футболу. Кар’єра в «Карпатах»: 2010-2011 рр.

• За «Карпати» зіграв 7 матчів. 


Час, проведений в «Карпатах»... був абсолютно позитивним для мене. Я потрапив у хороший колектив з хорошим тренером. Перед нами були поставлені серйозні завдання, які в основному вирішувалися.

В «Карпатах» я реалізував себе на... відсотків 60-70.

Кращий гравець моїх «Карпат»... це колектив загалом. Дуже сильна команда, з якої мені б не хотілося когось виокремлювати.

Львів для мене це... дуже красиве місто. Зовсім інша культура, інший стиль. Європейська харизма, схожість з Чехією, Польщею. Там все по-іншому, ніж в Одесі, Києві чи Дніпрі. Львів має щось своє, особливе.

Львівські вболівальники... завжди підтримували команду і були одним цілим з нами. 

Моє улюблене місце у Львові... це площа Ринок. Центр у місті дуже красивий, а ще Оперний театр. Завжди зрівнював його з одеським. Мені здається, що в моєму рідному місці театр більший.

Львів і Одеса... не схожі. Це зовсім різні міста. Клімат, звичаї, вулиці – все різне. Тому у Львові мені було дуже цікаво.

В Одесі мені не вистачає... красивих лісів і природи, що знаходяться у передмісті Львова. У місті Лева мені не вистачало моря. 

Найкращий спогад про «Карпати»... це весь період, проведений у Львові. Мені пощастило, адже клубне керівництво вибрало той вектор розвитку клубу, який повністю себе виправдав – потрапляння в єврокубки і успішні виступи в Лізі Європи. Моя сторінка в «Карпатах» була не такою масштабною, але повністю щасливою. 

Нинішні «Карпати»... мені подобаються, хоча Сергій Зайцев мав небагато часу для побудови команди. Вже з перших турів «Карпати» продемонстрували дуже сильний футбол. Це мене приємно здивувало. «Динамо» і «Шахтар» зі Львова ледве ноги винесли. Думаю, в цієї команди є майбутнє.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: