Міжнародні змагання зі стрільби з лука "ЗОЛОТА ОСІНЬ - 2015"

06 вересня 14:56
Переглядів: 408
Стрільба з лука

Львів для стрільби з лука є історичним містом, адже саме тут у 1931 році було створено Міжнародну федерацію стрільби з лука (FITA). Саме у Львові відбувся і перший чемпіонат світу, саме у Львові народилася, мешкає, вчиться, працює найбільша кількість титулованих лучників України, чиї імена назавжди залишилися в історії цього виду спорту, як чемпіонів та рекордсменів світу та Європи ще з часів, коли стрільба з лука робила перші кроки на світовій арені.
Відповідно до плану заходів Всесвітньої федерації стрільби з лука (WA-FITA) та календарного плану спортивно-масових заходів Міністерства молоді та спорту України на 2015 рік, на стадіоні навчально-спортивної бази Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» 7-12 вересня 2015 року відбудуться 52-і міжнародні змагання зі стрільби з лука «Золота осінь - 2015».
Цей турнір є одним з найдавніших спортивних змагань, який з 1964 року проводиться саме у Львові і є одним із найпрестижніших турнірів Європи та України зі стрільби з лука. Адже завдяки саме таким спортивним заходам підвищує свою майстерність перспективна молодь, з якої формується резерв збірної команди України.
Учасниками змагань за півстоліття були сотні відомих сучасних Робін Гудів, учасники Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, які щороку показують високі результати та тішать уболівальників новими рекордами.
Для участі у змаганнях «Золота осінь 2015» очікується понад 200 лучників, які представлятимуть команди: Азербайджану, Республіки Польщі, збірні 11 областей України та м. Києва. На іноземних гостей очікує цікава екскурсія по місту на «Чудо-поїзді», який є своєрідною візитівкою міста Лева.
Цей турнір є основним рейтинговим змаганням лучного сезону України 2015 року, котрі внесено до міжнародного календаря Всесвітньої федерації стрільби з лука (WA).
Важливою метою цих змагань є прагнення Львівщини до включення Міжнародного турніру «Золота осінь» до світового рейтингу, що значно розширить географію учасників та підвищить статус змагань.
Організаційний комітет: Міністерство молоді та спорту України, Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська рада, Федерація стрільби з лука України, відділення НОК України у Львівській області, управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівська обласна федерація стрільби з лука, обласна організація ФСТ «Динамо» України.
До організації змагань залучені інші структурні підрозділи Львівської обласної державної адміністрації та представники служб інших Міністерств:
- департамент охорони здоров’я облдержадміністрації;
- Львівська державна телерадіокомпанія;
- Львівська торгово-промислова палата;
- відділ прес-служби облдержадміністрації;
- головне управління МВС України у Львівській області;
- управління ДСНС України у Львівській області;
- Західне регіональне управління державної прикордонної служби України;
- Львівська митниця та інші.

Урочисте відкриття змагань відбудеться 8 вересня 2015 року о 12.30 год. на стадіоні навчально-спортивної бази обласної організації ФСТ «Динамо» за адресою: м. Львів, вул. В. Янева, 10.

Контактні особи:
Віктор Михайленко – головний суддя змагань, старший тренер збірної команди України, тел./факс: 263-23-00, моб. 0679670645, Влад Новаковський - старший тренер збірних команд України з олімпійських видів спорту у Львівській області, тел./факс: 238-48-81, моб. 0975439954.


Дещо з історії турніру:

2011 рік став визначною датою в історії львівської та української стрільби з лука, адже саме в цей рік турнір було присвячено визначній події: 80 – річчю від дня створення Всесвітньої федерації стрільби з лука (FITA), що була заснована 1931 року у місті Львові,а змагання проводилися під патронатом Національного Олімпійського Комітету України, фінальний етап змагань «Золота осінь 2011» вперше в Україні відбувся в центральній частині м. Львова, що викликало неабияку зацікавленість у світовій лучній спільноті та вкотре підтвердило спроможність регіону як кандидата на проведення офіційних змагань зі стрільби з лука найвищого рівня.
У 2011 році в змаганнях взяло участь 218 спортсменів з 10 областей України, м. Києва, АР Крим, а також збірні команди 5 країн: Російської Федерації, Республіки Польщі, Республіки Саха (Якутія) Російської Федерації, Казахстану, Білорусії, Іспанії.
Переможцями турніру стали:

Дорохова Тетяна - м. Чернівці (серед жінок);
Дорохов Андрій – м.Львів (серед чоловіків);
Лук’янова Наталія - м. Львів (серед дівчат);
Штирбу Іван - м. Чернівці (серед юнаків);
Дрік Олександр - м. Київ (в категорій блочний лук).

2012 року у змаганнях взяло участь 253 лучники, які представляли збірні команди - Республіки Саха (Якутія) Російської Федерації, Білорусі, Республіки Польщі, Великобританії, Казахстану, Молдови, 15 областей України, м. Києва та АР Крим.
Під час проведення фінальних змагань, що відбулися в центральній частині м. Львова (біля Бернардинської стіни на площі Митній) 15 вересня 2012 року вперше глядачам були представлені всі види змагань в олімпійській стрільбі з лука, а саме:
особисті півфінали та фінали (чоловіки, жінки) ;
командні змагання серед змішаних команд (чоловік + жінка) – фінал;
командні змагання серед чоловіків та жінок - фінал.
Переможцями турніру стали:

Бережна Тетяна - м. Харків (серед жінок);
Рубан Віктор – м. Харків (серед чоловіків);
Гнип Соломія - м. Львів (серед дівчат);
Куций Валентин - м. Суми (серед юнаків);
Д’якова Вікторія - м. Харків (в категорій блочний лук - жінки)
Львовський Дмитро - м. Київ (в категорій блочний лук - чоловіки).

2013 року у змаганнях взяло участь 242 лучника, які представляли збірні команди - Російської Федерації, Білорусі, Республіки Польщі, Молдови, 12 областей України та м. Києва.
Під час проведення фінальних змагань, що відбулися в центральній частині м. Львова (біля Бернардинської стіни на площі Митній) 13 вересня 2013 року, де вперше глядачам були представленні показові стрільби серед спортсменів з проблемами опорно-рухового апарату за участю членів паралімпійської збірної команди України - МСМК Роксолани Дзьоби – Балян та МС Тараса Чопика. Також на глядачів очікували:
особисті півфінали та фінали (чоловіки, жінки) ;
особисті фінали категорії блочний лук (чоловіки, жінки) ;
командні змагання серед змішаних команд (чоловік + жінка) – фінал.
Переможцями турніру стали:

Шабалітова Катерина - м. Львів (серед жінок);
Марченко Дмитро – м. Львів (серед чоловіків);
Олексюк Вікторія - м. Чернівці (серед дівчат);
Островський Михайло - м. Львів (серед юнаків);
Д’якова Вікторія - м. Харків (в категорії блочний лук - жінки)
Калашніков Віктор - Ямало-Ненецкий Автономний Округ Російська Федерація
(в категорії блочний лук - чоловіки).

2014 року у змаганнях взяло участь 211 лучників, які представляли збірні команди - 11 областей України та м. Києва.


Переможцями турніру стали:

Марченко Вероніка - м. Львів (серед жінок);
Марченко Дмитро – м. Львів (серед чоловіків);
Трапезнікова Соломія - м. Львів (серед дівчат);
Кутовой Олексій - м. Чернівці (серед юнаків);
Школьна Марія - м. Львів (в категорій блочний лук - жінки)
Большаков Владислав - м. Львів (в категорій блочний лук - чоловіки).


Виступи Львівських лучників на Європейській та світовій арені протягом 2015 року:

ДОРОСЛІ:

Іваницький Георгій
-1 м.о., 7 м.к. на чемпіонаті Європи в приміщенні (м. Копер, Словенія);
- 1 м.к. мікст, 3 м.к. на Гран-прі Європи (м. Марафон, Греція);
- 9 м. в команді на етапі Кубка світу (м. Анталія, Туреччина);
- 1 м. в команді, 3 м.к. мікст на І Європейських Іграх (м. Баку, Азербайджан);
- 57 м.о., 9 м.к., 9 м.к. мікст на чемпіонаті світу (м. Копенгаген, Данія);
- 17 м.о., 9 м. в команді на етапі Кубка світу (м. Вроцлав, Польща);

Івашко Маркіян
- 1 м.о., 3 м.к. на Гран-прі Європи (м. Марафон, Греція);
- 9 м. в команді на етапі Кубка світу (м. Анталія, Туреччина);
- 1 м. в команді на І Європейських Іграх (м. Баку, Азербайджан);
- 33 м.о., 9 м.к. на чемпіонаті світу (м. Копенгаген, Данія);

Марченко Вероніка
-9 м.о., 5 м.к. на чемпіонаті Європи в приміщенні (м. Копер, Словенія);
- 1 м.к. мікст , 3 м.к. на Гран-прі Європи (м. Марафон, Греція);
- 9 м. в команді на етапі Кубка світу (м. Анталія, Туреччина);
- 3 м. в команді на І Європейських Іграх (м. Баку, Азербайджан);
- 8 м.о., 9 м.к., 9 м.к.мікст на чемпіонаті світу (м. Копенгаген, Данія);
- виборола ліцензію на ХХХІ літні Олімпійські Ігри.

ЮНІОРИ:

Гнип Соломія
- 1 м.о. , 4 м.к. на чемпіонаті Європи в приміщенні серед юніорок (м. Копер, Словенія);
- 17 м. особисто, 5 м. в команді, 1 м.к. мікст на Кубку Європи серед юніорок (м.Клагенфурт, Австрія);
- 17 м. особисто, 8 м.к. на чемпіонаті світу серед юніорок (м. Янктон, США);

Трапезнікова Соломія
-5 м.о., 4 м.к. на чемпіонаті Європи в приміщенні серед юніорок (м. Копер, Словенія);
- 9 м. особисто , 5 м. в команді на Кубку Європи серед юніорок (м. Клагенфурт, Австрія);
- 17 м. особисто, 4 м.к. мікст, 8 м.к. на чемпіонаті світу серед юніорок (м. Янктон, США);

Рожко Олег
4 м.о., 5 м.к. на чемпіонаті Європи в приміщенні серед юніорів (м.Копер, Словенія);

Макаревич Сергій
- 17 м. особисто, 1 м. в команді на Кубку Європи серед юніорів (м. Клагенфурт, Австрія);
- 9 м. особисто, 4 м.к. мікст, 5 м.к. на чемпіонаті світу серед юніорів (м. Янктон, США);
- 33 м.о., 9 м. в команді на етапі Кубка світу (м. Вроцлав, Польща);
.
Попович Максим
- 17 м.о., 5 м.к. на чемпіонаті Європи в приміщенні серед юніорів (м. Копер, Словенія);
- 9 м. особисто, 1 м. в команді, 1 м.к. мікст на Кубку Європи серед юніорів (м. Клагенфурт, Австрія);
- 33 м. особисто, 5 м.к. на чемпіонаті світу серед юніорів (м. Янктон, США);

Мачіха Софія
- 7 м. особисто на Кубку Європи серед юніорок (м. Клагенфурт, Австрія);

Школьна Марія
- 1 м. особисто Кубок світу з блочного лука в приміщенні серед юніорок (м. Нім, Франція);
- 3 м.о. , 2 м.к. на чемпіонаті Європи зі стрільби з блочного лука в приміщенні серед юніорок (м .Копер, Словенія);
- 2 м. особисто, 1 м.к. мікст на Кубку Європи серед юніорок (м. Клагенфурт, Австрія);
- 3 м. особисто, 7 м.к. мікст на чемпіонаті світу з блочного лука серед юніорок (м. Янктон, США);
- 33 м.о., 1 м.к. на чемпіонаті світу зі стрільби з блочного лука (м. Копенгаген, Данія);
- 9 м.о, 4 м. в команді на етапі Кубка світу (м. Вроцлав, Польща);

Большаков Владислав
- 3 м.к. на чемпіонаті Європи зі стрільби з блочного лука в приміщенні серед юніорів (м. Копер, Словенія);

Михальчук Денис
- 5 м.к. на чемпіонаті Європи зі стрільби з блочного лука в приміщенні серед юніорів (м. Копер, Словенія);

КАДЕТИ:

Примяк Богдан
- 33 м. особисто, 1 м. в команді на Кубку Європи серед кадетів (м. Рим, Італія);

Іванова Таісія
- 7 м. особисто , 4 м. в команді, 6 м.к. мікст на Кубку Європи серед кадеток (м. Клагенфурт, Австрія);

Шмульська Ірина
- 17 м. особисто, 4 м. в команді на Кубку Європи серед кадеток (м. Клагенфурт, Австрія);

Гончаров Антон
- 17 м.о., 3 м.к. на чемпіонаті Європи зі стрільби з блочного лука в приміщенні серед юніорів (м. Копер, Словенія);
- 9 м. особисто, 5 м.к. мікст на Кубку Європи серед кадетів (м. Клагенфурт, Австрія);
- 9 м. особисто, 7 м.к. мікст на чемпіонаті світу з блочного лука серед кадетів (м.Янктон, США);

Гончарова Валерія
- 9 м.о., 2 м.к. на чемпіонаті Європи зі стрільби з блочного лука в приміщенні серед юніорів (м. Копер, Словенія);
- 2 м. особисто, 5 м.к. мікст на Кубку Європи серед кадеток (м. Клагенфурт, Австрія);
- 8 м. особисто, 7 м.к. мікст на чемпіонаті світу з блочного лука серед кадеток (м. Янктон, США).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити