Міжнародний футбольний турнір у Тернополі виграли польські футболісти

11 серпня 16:00
Переглядів: 154
Футбол

У Тернополі завершився традиційний Міжнародний юнацький турнір з футболу. Такі з магання з 7 до 10 серпня тривали на стадіоні КЗ «ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту». Учасниками ігор стали п’ять команд: 1. FC «TAURAS» (Литва), 2. FC «FENIKSAS» (Литва), 3. KS «STADION SLASKI» (м.Хожув, Польща), 4. ДЮСШ з футболу (2000 р.н.) (м.Тернопіль), 5. ДЮСШ з футболу (2001 р.н.) (м.Тернопіль).

Як повідомляє Федерація футболу Тернопільської області, в результаті запеклої боротьби перше місце здобула польська команда «STADION SLASKI» з міста Хожув. Друге місце зайняла команда ДЮСШ з футболу (2000 р.н.), і третіми стали представники Литви - FC «TAURAS».

Виступаючи на церемонії закриття змагань і нагородження переможців та призерів, голова обласної федерації футболу Володимир Мариновський висловив подяку організаторам турніру та сподівання, що, перебуваючи в Тернополі, гості з Польщі та Литви мали змогу познайомитися із нашим містом, більше дізнатися про Україну, і наступного року знову приїдуть до нас знову.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: