Міжнародний Паралімпійський Комітет загрожує зняти збірну України з Параігр в Сочі

07 березня 14:52
Переглядів: 142
олімпіада

Міністр спорту України Дмитро Булатов повідомив, що Міжнародний Паралімпійський Комітет пригрозив дискваліфікувати українську збірну з Паралімпійських Ігор-2014 в Сочі. Українські паралімпійці скандували "Світ Україна!" на церемонії підняття прапора на центральній площі гірської паралімпійського селища.

Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов виклав на своїй сторінці в "Фейсбук" таке повідомлення:

"Щойно надійшла заява від Міжнародного Паралімпійського Комітету на адресу Паралімпійського Комітету України про несумісність політики і спорту. Ця заява грунтується на вчорашніх діях нашої команди на церемонії підняття прапора. У разі будь-яких протестних проявів містять прямо або побічно прив'язку до подій в Україні нашу команду загрожують дискваліфікувати".

Нагадаємо, Україна є одним з фаворитів змагання. У Сочі приїхала найбільш представницька українська делегація за роки незалежності: 31 спортсмен - 23 паралімпійця (15 чоловіків і 8 жінок) і 8 спортсменів-лідерів, які допомагають інвалідам на дистанції підказками. З п'яти видів спорту, представлених у програмі, "синьо-жовті" збиралися взяти участь у трьох: біатлоні та лижних гонках, де ми ходимо серед лідерів, а також гірськолижному спорті. Перші медалі в біатлоні розіграють у суботу, а в лижах - у неділю.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: