Міжнародний тенісний турнір ITF UKRZAKHID у Львові

14 червня 17:22
Переглядів: 348
теніс

З 17-ого по 22-те червня на відкритих кортах палацу спорту «Україна» (м. Львів вул. Мельника, 18) пройде шостий міжнародний тенісний турнір четвертої категорії ITF UKRZAKHID.

Участь у турнірі візьмуть близько ста тенісистів віком до 18-ти років з різних країн світу: України, Росії, Польщі, Молдови, Словаччини, Німеччини, Греції та Єгипту. За словами президента Федерації тенісу Львівщини Володимира Бербеки, чимало спортсменів відмовилися їхати в Україну через політичну ситуацію, а відтак шостий міжнародний тенісний турнір ITF UKRZAKHID не стане рекордним за кількість країн-учасниць.

З 15-ого червня на відкритих кортах палацу спорту «Україна» розпочнуться кваліфікаційні ігри серед хлопців та дівчат в одиночному розряді. Матчі основної сітки турніру розпочнуться 17-ого червня, а фінальні поєдинки заплановані на 22-е червня.

Львів’янка Анастасія Федоришин, яка також тепер представляє Донецьк, посіяна під першим номером в основній сітці. Серед хлопців найвищий рейтинг серед львів’ян має Роман Бойчук. В основній сітці хлопців Роман є під сьомим номером посіву.

Загалом, участь у шостому турнірі ITF UKRZAKHID візьмуть більше 15-ти львів’ян, що для нашого регіону стане своєрідним рекордом на найпрестижнішому турнірі у році.

Прес-служба ФТУ

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: