Міжнародний турнір "Кубок "Крила Дружби" пройде на Прикарпатті

08 березня 18:49
Переглядів: 148
Гол

В період з 12 по 15 липня 2017 року на футбольних полях Івано-Франківська, Коломиї та Калуша відбудуться матчі міжнародного турніру з футболу “Кубок Крила Дружби”.

Даний товариський турнір ініційований Спілкою Української Молоді США (Нью-Йорк) та Івано-Франківською обласною федерацією. “Кубок Крила Дружби” внесений до Єдиного календаря спортивно-масових заходів Федерації футболу України, який затверджений Виконкомом ФФУ та погоджений Міністерством молоді та спорту України.

Участь у даному заході візьмуть команди сформовані із гравці вікової категорії U-16, а саме: “Тепловик-ДЮСШ № 3” Івано-Франківськ, “Карпати” Коломия, ФК “Калуш” Калуш та СYМ (Нью-Йорк, США). Матчі відбудуться на стадіонах МЦС “Рух”, “Хімік” Калуш та “Юність” Коломия.

9 березня в приміщенні Івано-Франківської міської ради (кабінет № 311, початок о 10-ій годині) відбудеться перше засідання організаційного комітету підготовці та проведенню міжнародного турніру з футболу “Кубок Крила Дружби”. Запрошуємо членів оргкомітету взяти участь в даному засіданні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: