Міжрайонний чемпіонат Прикарпаття: Турка та Заболотів лідирують

08 січня 22:30
Переглядів: 159
Футзал

Цього сезону в цьому турнірі, матчі якого відбуваються в Коломиї (ФОСК "Прикарпаття"), змагаються 58 колективів із Коломиї, Колоийського, Снятинського, Надвірнянського, Косівського, Городенківського та Тлумацького районів.  Сформовано три дивізіони (суперліга, перша та друга ліги). У Суперлізі за звання кращої команди турніру боряться 10 команд: ФК "Турка" та ФК "Турка-2", "Joker" та "Joker-2" (Заболотів, Снятинський р-н), ФК "П'ядики", "Метеор" (Жукотин), МФК "Корнич", МФК "Коломия-Стрічка", ФК "Дебеславці", МФК "Отинія".

На даний момент командами Суперліги зіграно  по 6-8 матчів. Лідирує ФК "Турка" та "Joker" - по 16 очок в активі. Щоправда, у колективу із Коломийщини ще дві гри в запасі. На одне очко відстає ФК "П'ядики" (теж 6 зіграних матчів).

У першій лізі впевнено лідирують надвірнянська "Казка" та пістинський "Кремінь". Друга ліга складається з трьох груп, перші сходинки в яких посідають ФК "Аріель" (Коломия), ФК "Молодятин" та "ДЮСШ-1 Вторма-2".

 Хороші змагання, спрямовані на популяризацію футзалу в східній частині Івано-Франківської області. Організатори дотримуються спортивного принципу при формуванні дивізіонів, що робить турнір цікавішим. Але напевно варто задуматися і над стабільною заявкою команд на чемпіонат. У Міжрайонному чемпіонаті Прикарпаття можна зустріти футболістів, які виступають за команди обласного чемпіонату.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: