Младен Бартуловіч: "Так видається, що я стану повноцінним гравцем "Карпат"

06 липня 09:35
Переглядів: 190
бартуловіч

Для адаптації в «Карпатах» Младену Бартуловічу знадобилося лише одне тренування. Уже після обіду він готувався повторно дебютувати у зелено-білій футболці. Правда, Ігор Йовічевіч вирішив спробувати свого співвітчизника на доволі незвичній позиції лівого захисника. Младен грав із бажанням – встигав відпрацьовувати в обороні й допомагати атаці. А після матчу він розповів про своє повернення до «Карпат».

– Головне, що я повернувся в «Карпати». Як це сталося – то вже не важливо. Я радий знову бути з львівською командою, буду старатися помогти «Карпатам» в майбутньому. Треба буде обговорити деталі, але так видається, що я стану повноцінним гравцем «зелено-білих».

– Перед грою ти зміг на собі відчути особливості тренувального процесу. Вдалося влитися в загальну роботу? 
– Хоч і не з «Карпатами», але два тижні я також працював. Так, ранкове тренування було досить важке, але мені ставало легше від повернення і від зустрічі зі старими знайомими. 

– Гра проти «Динамо» для тебе мала особливий підтекст? 
– Мені було досить приємно проти них грати хоча б тому, що для мене особисто це принциповий суперник. Я ж вихованець «Хайдука», а у нас з загребцями давнє суперництво. Але треба визнати, що «Динамо» – дуже хороша команда, у них план на Лігу чемпіонів, серйозні перспективи. Загалом, цей спаринг для «Карпат» був дуже корисним. 

– Доволі незвично було бачити тебе на позиції лівого захисника... 
– Справді, я довго не грав на цій позиції. Але тренер сказав так, я погодився. Збори для того і є, щоб експериментувати і набирати фізичну форму. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: