Младен Бартуловіч: " У "Динамо" дуже швидкі гравці"

13 квітня 21:48
Переглядів: 85
бартуловіч

В обох забитих м’ячах у ворота киян безпосередню участю взяв хорватський вінгер Младен Бартуловіч. Спершу він змусив Рибку помилитися, коли пробивав зі штрафного, а згодом асистував Олександру Гладкому... 

– Скажу, що ми провели хорошу гру із дуже пристойним суперником, який веде боротьбу за чемпіонство і за медалі чемпіонату. Сьогодні ми дали бій. Та й після невдалої гри з «Шахтарем» нам треба було реабілітуватися перед фанатами. Треба тепер далі працювати і заробляти очки. 

– Перший гол «Динамо» був логічним? 
– Ну, в нас також були моменти до цього. Гладкий у перекладину влучив, Федорчук мав хорошу нагоду. Але забило «Динамо» – ми помилилися, а вони провели дуже швидку атаку. Усе почалося з мого штрафного – перехоплення від киян і швидкий ривок вперед. Наші захисники не встигли перекрити суперників, після чого Велозу поклав м’яча у дев’ятку. У «Динамо» дуже швидкі гравці.

– Але згодом твій штрафний приніс команді перший гол.
– Рибка невдало відбив, а Федорчук зіграв на добиванні. Добре, що він забив, бо крім того ще й завів усіх нас. Правда, ми потім і пропустили, практично з нічого. З флангу пішла така «зависуха», Мбокані підрізав м’яча... Але ми не лише змогли відігратися, ми могли і третій гол забити. 

– Коли Гладкий забив гол, то здалося, що ти більше за нього радієш... 
– Емоції просто зашкалювали. Така гра була, усі були заряджені на боротьбу і дуже хотіли виграти.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: