Младен Бартуловіч: "Вже є і мотивація і настрій"

08 березня 22:51
Переглядів: 186
бартуловіч

Як і в попередньому товариському матчі «Карпат» проти стрийської «Скали», Младен Бартуловіч у першому таймі реалізував пенальті. Однак дограти до кінця першу половину матчу йому не вдалося – в ігровому епізоді суперник розбив хорвату голову. На щастя, нічого страшного з лідером «Карпат» не трапилося – після гри він поспілкувався з Інформаційним центром.

– Є таке повір’я у футболі: «хто заробив пенальті, той його не виконує»...

– Справді, є таке, але у мене вже був схожий випадок на офіційному рівні. Грав за «Кривбас» якраз проти «Карпат». Мене збили і я сам реалізував пенальті. Кажуть, що не варто самому бити, але я особисто нічого поганого у цьому не бачу.

– Після цього пенальті ти зрівнявся з Олександром Гладким та Євгеном Селезньовим у переліку кращих бомбардирів міжсезоння. У вас по шість голів...

– Не знав... Що ж, це непогано. Тепер треба перенести ці показники на офіційний рівень.

– Матч проти «Тернополя» нагадував розгром «Скали». Чи ти відчував різницю між суперниками?

– Не скажу, що ці команди чимось між собою відрізняються. Їхній рівень приблизно однаковий. І одні і другі намагалися битися за м’яча, старалися.

– В одному з моментів тобі довелося залишити поле. З головою вже все в порядку?

– Це був ігровий епізод. Суперник не мав наміру розбити мені голову. А от те, що трапилося на початку гри мені не сподобалося. Маю на увазі момент, коли мені в’їхали в ноги ззаду. Це не красиво. Хоча, наша команда десь чекала від суперників такої гри.

– Товариські матчі, схоже, закінчилися. Відновлюється чемпіонат.

– Всі задоволені, що нарешті починаються офіційні ігри. Коли не відомо, що і коли, то дуже важко налаштовуватися на матчі. А зараз вже і мотивація є і добрий настрій.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: