Мобілізація не омине тернопільські футбольні команди

22 квітня 11:47
Переглядів: 329
фк тернопіль

Четверту чергу мобілізації Тернопільщина завершила з показником 62% від планового завдання. Однак мобілізаційний процес не зупиняється – переходить у п’яту чергу. Поряд із цим розпочався призов на строкову службу. Строковики, як і військовозобов’язані у нашому краї, не поспішають йти у військкомати.

Якщо призовнику на строкову службу за будь-яких обставин не прийшла повістка, він все одно зобов’язаний у 10-денний термін з моменту виходу Указу Президента з’явитися до призивної дільниці. Хочу нагадати, що це не є захід за бажанням, а за ухилення передбачена кримінальна відповідальність, - каже заступник військового комісара Тернопільської області Олег Денисюк.

Тому тих, хто ще цього не зробив, пан Денисюк запрошує якомога швидше прибути до військових комісаріатів для проходження медичного огляду і засідання призовних комісій.

Що ж до мобілізації військовозобов’яних, то кликатимуть до лав ЗСУ і артистів, і футболістів, але не більше, ніж 30% з колективу.

- Футбольна команда не має перешкод, щоб проходити медичну комісію і йти захищати Батьківщину. Думаю, що любителі футболу можуть зачекати, а захист Батьківщини чекати не буде, - категорично заявляє обласний воєнкомВолодимир Катинський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: