"Могли виграти й з більшим рахунком, ніж 4:0" - Олександр Чижевський

07 серпня 12:46
Переглядів: 104
Олександр Чижевський

Старший тренер карпатівської молодіжки Олександр Чижевський поділився з Інформаційним центром ФК «Карпати» своїми враженнями від перемоги над «Ворсклою» на полі суперника (4:0).

«Почали гру ми дуже добре, що дозволило швидко повести в рахунку. Але після забитого гола збилися на гру, яку запропонувала «Ворскла» – довгі передачі вперед з великою кількістю боротьби. Це не наша гра, а от полтавчани у ній почуваються, немов риба у воді. Та при цьому всьому особливо нічого небезпечного поблизу наших воріт вони не створили. Хотів би відзначити Лебеденка, який фактично вперше грав за молодіжну команду. Діючи на позиції лівого оборонця, він, як для першого разу, навіть зовсім непогано відіграв увесь матч. А от ми в контратаці могли забити вдруге, але після вбивчого пострілу Полюганича їхній воротар неймовірним чином потягнув удар.

У другому таймі ми уже усі 45 хвилин відіграли так, як домовлялися. Опустили м’яч на землю і почали його контролювати, що нам дозволило багато комбінувати. Атаки ми проводили по всьому фронту – багато було гри через середину, але й фланги діяли дуже активно. Досить швидко після перерви забили два голи зі стандартів. А наприкінці матчу довершив розгром суперника Габріель, причому гол у його виконанні вийшов дуже красивим за виконанням.

В принципі ми могли виграти й з більшим рахунком, ніж 4:0. Той таки Габріель міг ще забити як мінімум один м’яч. Гладкий виходив один на один з воротарем, але не реалізував гарний момент

Також треба сказати, що гра відбувалася у непростих погодних умовах – на сонці було більше 40 градусів. Але хлопці витримали, перетерпіли, перебороли себе і зуміли повністю виконати установку на гру. І за це я їм дуже вдячний», – підсумував керманич молодих «левів».

За матеріалами: fckarpaty.lviv.ua