Молодь бореться за "Кубок Шухевича"

03 березня 17:37
Переглядів: 96
футзал

Поборотись за «Кубок Шухевича» цьогоріч вирішило 16 команд. Серед яких 12 молодіжних організацій, інші 4 – це органи студентського самоврядування. Усі учасники універсали, адже щодня їм доводиться змагатись з різних видів спорту.

ЛЮБОМИР ШИМКІВ, організатор змагань «Кубок Шухевича»

«Беремо участь в тих видах спорту, в яких певних успіхів досягав Роман Шухевич. Всі знають, що це був великий військовик. Так? Лідер і генерал УПА. Шухевич був, крім того дуже хорошим спортсменом, бізнесменом і інтелектуалом».

Чи не в усьому, чим займався Роман Шухевич, йому вдавалось досягнути успіху, розповідає організатор змагань Любомир Шимків.

ЛЮБОМИР ШИМКІВ, організатор змагань «Кубок Шухевича»

«Він на Скелях Довбуша без страховки виліз і повісив український прапор. Також ми знаємо, що Роман Шухевич зайняв призові місця на плаванні, на сто метрів з плавання, він, здається, зайняв перше місце. Також він був хорошим бігуном. Відповідно, в нас десять видів змагань. Це є футбол, баскетбол, волейбол, біг, плавання, стрільба, скелелазіння і бокс».

Помірятись силами учасники зможуть не лише у спорті, а й інтелектуально. На останньому змаганні, каже організатор «Кубку Шухевича», бігати і стрибати вже не будуть, проте визначатимуть, яка з команд найрозумніша. Проте борються, кажуть учасники, зовсім не за статус переможця.

МИХАЙЛО ДУМНИЧ, капітан команди від ТДМУ ім. І. Горбачевського

«Корисні вони тим, що всі громадські організації міста, так само студради університетів, можуть об’єднатися в різних видах спорту, показати свою співдружність, а також любов один до одного. Показати, що ми дійсно є українцями, можемо об’єднатися в одну командну гру».

ВОЛОДИМИР КУЛЬЧИЦЬКИЙ, капітан команди від «Спілки української молоді в Україні»

«Цікаво змагатися між молодіжними організаціями в молодіжному середовищі, коли всі команди любительські. Бо ми не є професійними гравцями, щоб виступати. Але нам цікаво. Це ми робимо для себе, для популяризації здорового способу життя, для популяризації спорту».

У Тернополі «Кубок Шухевича» молодь організовує вчетверте. Участь у змаганнях беруть як хлопці, так і дівчата. Останні, до слова, у кожній команді повинні бути обов’язково. Адже вони за ґендерну рівність, каже організатор Любомир Шимків.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: