Молодь. "Чорноморець" U-21 – "Карпати" U-21 – 0:1

U-21: "Говерла" - "Карпати"

19-й тур. 25.02.2017, 12:00. СОК «Люстдорф», Одеса. 150 глядачів.
Хмарно. +1°С

Арбітр – Віталій Романов (Дніпро).

Асистенти арбітра: Олександр Павлінов (Одеса), Дмитро Козорезов (Сергіївка, Одеська обл.).
Четвертий арбітр – Євген Петренко (Одеса).

Спостерігач арбітражу – Василь Мельничук (Сімферополь).

«ЧОРНОМОРЕЦЬ» U-21: Кожухар, Щетінін, Гадрані, Веремєєв, Соколов, Калітов, Попов (Семенів, 46), Хамелюк, Вареник (Чернишов, 38), Переверза (Плохотнюк, 68), Студінікін (Гладченко, 80).
Запасні: Суаіб, Семенченко, Михайліченко.
Старший тренер – Геннадій Ніжегородов.

«КАРПАТИ» U-21: Сілецький, Виздрик, Сениця, Стасишин, Лебеденко, Толочко, Малашевський, Саламаха (Саутін, 90), Богач (Войтович, 71), Лебедь (Гладкий, 83), Карпенко (Заїкин, 81).
Запасні: Данилів, Веремієнко.
Старший тренер – Олександр Чижевський.

Гол: Богач, 31.

Попередження: Гадрані, 45, Веремєєв, 69 – Лебеденко, 23.

На гру в Одесі молодіжка «Карпат» виходила, знаючи, що донецький «Олімпік», який йшов третім у турнірній таблиці, випереджаючи «зелено-білих» на одне очко, на своєму полі зіграв внічию з кам’янською «Сталлю» (1:1). А це означало, що в разі перемоги у звітній грі, «леви» вийдуть на чисте третє місце – обійдуть «олімпійців» на два пункти. Одразу скажемо, щонайменше до наступного ігрового дня карпатівці будуть у трійці лідерів. Більше того, сьогодні донецький «Шахтар», який йшов на другій позиції, несподівано програв полтавській «Ворсклі» – 0:1. Тож «Карпати» не тільки піднялися на третій щабель турнірки, а й скоротили відставання від другого місця до п’яти пунктів. А тепер про деталі гри на полі СОК «Люстдорф» в Одесі.

Перший тайм пройшов загалом у рівній боротьбі, однак при цьому господарі поля могли відкрити рахунок уже на 5-й хвилині. Калітов добряче приклався по м’ячу, виконуючи штрафний удар, а Сілецький відбив круглого не найкращим чином – прямо перед собою. На щастя для нашої команди, ніхто з «моряків» не очікував подібного і не встиг на добивання. Аби покінчити з гольовими моментами одеситів у першій 45-хвилинці, скажемо, що в одному з епізодів від душі пробив по цілі без обробки Хамелюк – цього разу м’яч просвистів поруч з дальньою стійкою.

Що ж до гри гостей, то вони досить активно розпочали поєдинок, застосовуючи командний високий пресинг. Однак уже десь з десятої хвилини «леви» відійшли назад і будували свою гру з розрахунком на надійну оборону та швидкі контратаки. І подібна тактика себе виправдала у підсумку на усі сто відсотків. На 31-й хвилині, перехопивши м’яча поблизу власного штрафного майданчика, карпатівці миттєво перейшли від захисту до нападу. Лебедь діагональною передачею на лівий фланг кинув у прорив Богача і прудконогий вінгер самотужки довів справу до взяття воріт господарів. Отримавши м’яча, Ігорко пронісся по флангу, далі змістився до середини, пройшов до лінії штрафного майданчика і влучно пробив низом у дальній кут – 0:1.

Поступаючись на своєму полі мінімально в рахунку, підопічні Геннадія Ніжегородова по перерві помітно додали в активності. Водночас карпатівці вирішили нічого не міняти у своїй тактиці, й надалі терплячи в обороні та вибігаючи в контратаки. І двічі наші хлопці могли збільшити свою перевагу за забитими м’ячами. По воротах господарів небезпечно били хавбеки Малашевський і Лебедь. У першому випадку м’яч пролетів поруч з хрестовиною воріт одеситів, а в другому – надійно у рамці зіграв голкіпер «Чорноморця» Кожухар.

У «моряків» нагод забити було більше. Зокрема, на 49-й хвилині Переверза метрів з 17-ти не влучив у ближню «дев’ятку». Активно діяв попереду Семенів, який у перерві замінив Попова. Та на 55-й, пробиваючи в дотик, йому забракло влучності, а на 59-й і 78-й хвилинах з його пострілами впорався Сілецький. Останній шанс врятувати бодай нічию для одеситів мав Плохотнюк, який в кінці матчу пробивав головою по воротах з близької відстані – шкіряна сфера пройшла повз рамку. Тож рахунок першого тайму у другій половині залишився без змін – 1:0 на користь карпатівців.